E-kitap yazarak kaç para kazanılır?

Kitaba göre değişiklik göstermekle birlikte 500 TL – 2000 TL arasında aylık kazanç sağlamaktadır. Dilerseniz kendinize bir web sitesi açarak e- kitap yaptığınızı duyurabilir ve sipariş alabilirsiniz.

E-kitap yazarak nasil para kazanilir?

E-kitap yazarak internetten para kazanmak için profesyonel bir yazar olmanız gerekmiyor ve en iyi şey, kitabınızı yayınlamak için bir yayıncıya gitmenize gerek yoktur. Her şey online, bir dijital kitap (PDF dosyası) oluşturuyor ve bir web sitesinde kendiniz satıyorsunuz. Evet, bu kadar basit.

E-kitap Nasıl Yazılır?

Bir e-kitap nasıl oluşturulur

 1. Canva’yı başlatın. Facebook veya Google’ı kullanarak Canva’ya kaydolun.
 2. Bir şablon arayın. Canva’nın e-Kitap şablonları kütüphanesi, her stil ve tema için düzenler içerir.
 3. Özelliklerle denemeler yapın.
 4. Özelleştirmeye devam edin.
 5. Yayınlayın ve paylaşın.

Ürün formatı e-kitap ne demek?

Elektronik kitap veya e-kitap her türlü bilgisayar çeşidinde okunabilmesi için özel olarak tasarlanmış bir bilgisayar dosya formatıdır. E-kitap, basılı benzerinin bütün özelliklerini (kâğıt hariç) kapsamakla birlikte ek olarak ses, görüntü (video) ve etkileşimli bağlantıları da içermektedir.

Roman yazmak para kazandırır mı?

Bir yazar, yazarlık beceri ve kalitesine göre, bir kitabın satış fiyatının en az yüzde 10’unu telif olarak alır. Bu telif oranı, mesela Orhan Pamuk için yüzde 35 – 4O’lara kadar çıkabilir. Kitap, (1000 adet basılan) bir baskıdan, yazarına 4 bin tl kazandırır.

E-kitap nereye satılır?

E-Kitap Nasıl Satılır: e-Kitaplarınızı Çevrimiçi Satabileceğiniz En İyi 10 Yer

 • Gumroad.
 • Razorpay.
 • Instamojo.
 • Amazon Kindle.
 • Maaş
 • Nakitsiz.
 • CCAvenue.
 • E-bağımlı

E-kitap kaç sayfa olmalı?

Kitap en az 4 sayfa uzunluğunda olmalıdır.

E-Kitap havuzu ücretli mi?

1 kitap ücretsiz devamında +40sn ekleye ekleye giden sitedir.

E-kitap formatları nelerdir?

Günümüzde yaygın olarak kullanılan iki e-book formatı vardır Epub ve Mobi. Epub açık bir elektronik kitap formatı iken, Mobi formatı Amazon firmasının kendi elektronik kitap formatıdır.

E-kitap okumak faydalı mı?

Mekan ve zaman kısıtlaması olmadan taşınabilirliğiyle çok daha pratik olan e-kitap, özellikle de aktif iş hayatı olan ve zamanının çoğu trafikte geçen günümüz insanını okumaya teşvik ediyor. Öyle ki, bu koşuşturmaca içinde pek çok kitabı aynı anda kütüphanesinde barındırıp onu yanına almak bir özgürlük olsa gerek.

Kitap yazmak ne kadar sürer?

Kitap yazmak bir hayal değil ve bunu yapmak mümkün, teorik olarak 20 gün ile 200 gün arasında sizin de bir kitabınız olabilir. Eğer yazma alışkanlığı kazanırsanız, hayatın getirdiği beklenmedik durumlarda yazı yazma eyleminiz kesintiye uğrasa bile yazmaya yeniden başlayabilirsiniz.