Dolap iade kargo ücreti kim öder?

İade kargo ücreti satıcıya aittir. Kampanyamız iade ürünleri kapsamamaktadır. Sahte ürün kontrolü için yaptığım gönderimlerin ücreti kim tarafından karşılanır? Sahte ürün kontrolü için yapılan gönderilerin kargosu Dolap tarafından karşılanır.

Kargo parası iade edilir mi?

Belki de kargo bedelleri toplamı ürün bedelini bile geçti. Korkmayın bu bedelleri alıcı yani siz değil, “satıcı ödeyecek”. Çünkü ilgili yönetmelikte açıkça belirtildiği gibi; “satıcı varsa malın tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade etmekle yükümlü”.

Kargo nasıl iade edilir yurtiçi?

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? İade edeceğiniz ürünü, faturanızın “İade Formu” nu doldurup, mutlaka imzalayıp, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, paketi hasar görmemiş olarak “ Yurtiçi Kargo” (444 99 99 nolu telefondan kurye çağırabilirsiniz.) ile göndermenizi rica ederiz.

Kargodan alınan ürün nasıl iade edilir?

İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız. Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız. Ürününüz, kargo firması tarafından satıcıya teslim edildikten sonra geri ödemeniz bankanıza yapılır.

Trendyol dolap uygulaması kargo ücreti ne kadar?

Dolap üzerinden alınan ürünün kargo bedeli alıcı ödemeli olması durumunda alıcı, satıcı ödemeli olması durumunda satıcı tarafından ödenmektedir. Ürün bedeli ne olursa olsun Trendyol Dolap üzerinden gönderilen tüm kargolar yalnızca 8,99 TL’dir!

Trendyol Express kargo iade nasıl yapılır?

İade Koşulları

  1. trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin.
  2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  3. Kolay iade butonuna basın.
  4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin.
  5. Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.

Kargo iadesi nasıl olur?

Kargomun nerede olduğunu öğrenmek istiyorum?

Çağrı Merkezimizi (444 99 99 ) arayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.