Dolap alıcı teklifi kabul ettikten sonra ne yapılır?

Teklif Yaparken Unutmaman Gerekenler

  1. Yapılan indirim senin ve satıcı arasında kalır.
  2. Teklifin yalnızca 24 saat geçerlidir.
  3. Satıcı teklifini kabul ettikten sonra tek yapman gereken en kısa zamanda ürünü satın almak.
  4. Satıcılar dilediği zaman ürünü tekliflere kapatma hakkına sahiptir.

Dolap fiyat teklifine açık nedir?

Alıcının sunduğu fiyat aklına yatmadıysa teklifi reddedip ona aklındaki rakamla yeni bir teklif sunabilirsin. * Alıcının senin teklifine cevap vermesi için 24 saati vardır. Ürün satıldığı takdirde ekranına ‘Ürün Satıldı’ bildirisi düşer.

Dolap uygulamasında en çok ne satılıyor?

Dolap üzerinden en çok satılan ürünler pantolon, günlük elbise, spor ayakkabı, bluz, gömlek, tshirt, sweatshirt olurken, aynı zamanda Dolap lüks markalara çok daha kolay ve uygun fiyatla ulaşılmasına da aracılık ediyor.

Dolap uygulaması nasıl satın alınır?

Ürünü teklifsiz satın almak için ‘satın al’ yazan kutucuğa geliyorsunuz. Kart bilgilerinizi giriyor, varsa indirim kodunuzu ekliyor ve siparişinizi veriyorsunuz. Dolap uygulamasının sevdiğim özelliklerinden biri, alışveriş yaparak çeşitli dernek ve SMA’lı çocuklara yardım edebilmek oldu.

Dolapta kargo parasını kim ödüyor?

Satıcılar her zamanki gibi ürün yükleme aşamasında kargo gönderimini “Alıcı Öder” ya da “Satıcı Öder” şekilde belirleyebilecek. Kargo ücreti satıcı öder seçildiyse, kargo ücreti satıcı kazancından düşer, alıcı öder seçildiyse ücret satın alma aşamasında alıcıdan alınır.

Dolapta sattığım ürünün parasını nasıl alırım?

DolapHesap bakiyendeki tutarın tamamını veya tercih ettiğin kadarını ne zaman istersen kolayca banka hesabına aktarabilirsin. Bakiyendeki tutarın hesabına aktarılması için banka hesap bilgilerinin sisteme kayıtlı olması gerekiyor. Hesap bilgilerini Hesap Oluştur butonuna tıklayarak ekleyebilirsin.

Dolapta ürünü öne çıkarma paralı mı?

Öne çıkarma işlemi, 3 gün boyunca ürününü çok daha fazla ilgili alıcının görmesini sağlayan özel bir hizmettir. Ana Sayfa’ya çıkmak ücretli midir? Kesinlikle Hayır.

Dolap engeli nasıl kaldırılır?

Engellemek istediğin kullanıcının dolabına giderek sağ üstteki üç noktaya tıklayıp “Engelle” butonu ile karşılıklı olarak ürün satın alma, yorum yapma ve teklif verme işlemlerini engelleyebilirsin. Engeli kaldırmak istediğinde aynı adımları tekrar ederek “Engeli Kaldır” butonu ile kaldırabilirsin.

Dolap uygulamasında sattığım ürünün parasını nasıl alırım?

Dolap uygulaması kargo ücretsiz mi?

Satıcı, satmak istediği ürünü yüklerken kargo seçeneğini Satıcı Öder olarak seçebilir. Bu durumda sipariş sırasında herhangi bir kargo ücreti ödemezsin. Satıcı Alıcı Öder seçtiyse ödeme anında ürün fiyatına ek olarak senden tahsil edilir.

Dolap uygulaması kargo nasıl yapilir?

Seçtiğin kargo firmasına ait kargo kampanya kodunu şube görevlisine ilet. Görevliye dolap.com anlaşması üzerinden göndermek istediğini belirt. Alıcının adres bilgilerine ihtiyacın yok yalnızca kodu söylemen yeterli.

Dolapta alıcı onayı bekleyen tutar ne demek?

Ürününüzü alıcı aldıktan sonra onay verdiğinde ücret Dolap hesabınıza geçecektir. Eğer onaylamazsa ya da unutursa diye kargolanan ürünün de aynı kargolanma süresi gibi otomatik 3 gün + 24 saat süresi vardır. O süre bittiğinde otomatik olarak onaylanacaktır.