Doktorlar dizisi Levent Ne doktoru?

Kutsi (Levent): Ela ile yaşadığı aşk sayesinde daha ünlenen bir beyin cerrahı. Çok romantik ve bir o kadar da karizmatiktir.

Doktorlar dizisi Bilge Kimdir?

Özgül Kavruk, 1 Aralık 1977’de Aydın Söke’de öğretmen bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. 1992 yılında 15 yaşında İzmir’de modelliğe başladı.

Op Dr mu uzman doktor mu?

Uzman doktorun ameliyat yetkisi yoktur. Fakat operatör doktorun ameliyat yetkisi bulunur. Operatör doktor cerrahi bilimlerle, uzman doktor ise dahili bilimlerle ilgilenir.

Doktorlar Suat Diziden neden ayrıldı?

“DOKTORLAR” DİZİSİNİN “SUAT”I BEKİR AKSOY İLE “ZENAN”I MELİKE GÜNER, İKİ YIL ÖNCE DİZİDEKİ BİRLİKTELİKLERİNİ ÖZEL HAYATA DA TAŞIMIŞLAR VE EVLİLİK PLANLARI YAPMAYA BAŞLAMIŞLARDI. Yoğun bir tempoda çalıştıkları için bir türlü evlenemediklerini söyleyen çift, ilişkilerini geçtiğimiz günlerde bitirdi.

Gestapo Doktor ne demek?

devlet gizli polisi anlamına gelen almanca kısaltma.

Doktorlar Ela Haldunun kızı mı?

Haldun Göksun yönetiminde, yeni asistanlarla yeni bir gün ve dönem başlamaktadır. Ela, Zenan, Burak, Kader ve Hasan farklı karakterleri ama ortak bir hedefleri vardır; iyi bir doktor olmak! Ela ünlü bir cerrahın kızıdır ve herkesin düşündüğünün aksine bu durum hayatını hep daha da zorlaştırır.

Doktorlar oyuncuları Fikret kimdir?

Fikret – Yeşim Ceren Bozoğlu / Aktif oyunculuk kariyerini sürdürüyor ve kendi okulunda eğitmenlik yapıyor.

Doktorlar dizisi mert kim?

Mert Öcal 29 Eylül 1982 İstanbul doğumlu. Türk manken ve oyuncudur. “Best Model of Turkey” seçildikten sonra 2004 “Best Model of The World” yarışmasını kazandı. Daha sonra Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Doktorlar ve Rüyalarda Buluşuruz gibi çeşitli dizilerde rol aldı.

Op Dr ne kadar maaş alır?

Operatör Doktor maaşları 5000 TL’den başlamak üzere 13500 TL’ye kadar değişkenlik göstermektedir. Bu durum operatör doktorun girdiği ameliyata bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak ise bir operatör doktorun ortalama maaşı aylık 8000 TL gibi bir miktara denk gelmektedir.

Op Dr ne demek?

Operatör doktor, hasta vücut fonksiyonunu, görünüşünü veya yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla ameliyat yapan tıp uzmanıdır.

Doktorlar dizisinin sonunda ne oldu?

Dizi Ela ve Levent’in evde yaptığı küçük bir nikah töreniyle son buldu. Hastanenin başhekimi Haldun ve Zenan’ın nikah şahitliğiyle dünya evine giren Ela ve Levent evlilik cüzdanıyla verdikleri pozla dizinin kapanış sahnesinde yer aldılar.

Doktorlar dizisi Suat öldü mü?

Doktorlar Heyecan Ve Duygu Yüklü Bir Bölümle Ekranlara Veda Ediyor… İsimsiz kahraman Suat mı? Suat’ın hayatta olduğunu ve hafızasını yitirdiğini öğrenen Zenan ona kendisini ve kızını hatırlatmak için bir video mektup hazırlar. Ela’nın Suat olduğunu düşündüğü kimliği belirsiz yaralı ise komaya girer.