DHL ne zaman taşınıyor?

Türkiye’nin, Avrupa’da 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren DHL Express için en önemli beş pazardan biri olduğunu vurgulayan DHL Ekspres yöneticileri, İstanbul Havalimanı’ndaki dev tesislerinin 2020’nin sonuna doğru açılacağını ve burayı bölgesel bir aktarma merkezi yapacaklarını vurguluyor.

DHL kaça kadar teslimat yapıyor?

Packlink Müşteri Hizmetleri, DHL kargo teslimatları için hafta içi saat 08.00-20.00, hafta sonu ise cumartesi günü saat 09.00-18.00 arasında hizmet verir.

DHL Worldwide nedir?

hızlı hava taşımacılığı yapan, dünyanın en iyi firması. yurtdışından dhl ile gönderilen paketleri yurtiçinde ptt ile dağıtan firmadır. dhl ve dhl global’den ( dhl global genellikle ticari amaçlı gelen gümrük takibi vs yapılması gereken gönderilerle uğraşır) farklı bir firmadır. …

DHL Gogreen nedir?

Kargonun her aşamada DHL’in kontrolünde kalmasını sağlayan bu ürün, Asya çıkışlı ve Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Orta ve Latin Amerika varış noktalı kargolar için multimodal bir hizmet sunar.

DHL Kargo Cumartesi dağıtım yapıyor mu?

DHL, değer gösteren tüm evrakların teslimattan önce gönderiden kaldırılmasını sağlayacaktır. Gönderiniz Cumartesi günü teslim edilsin. 70’den fazla ülkede önemli şehirlere Cumartesi teslimat hizmetleri sunuyoruz.

DHL Havaalanı kaça kadar açık?

Dhl kargo çalışanlarına çalışma saatleri içinde 444 0 040 numaradan ulaşabilirsiniz. İstanbul ( Atatürk Havalimanı Önbüro ) hafta içi 09:00-18:00 saatleri ve cumartesi 09:00-12:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri bazı şubelerde veya bazı günlerde farklılık gösterebilir.

DHL lojistik ne iş yapar?

DHL bugün dünyanın lider lojistik şirketidir. 220’yi aşkın ülke ve bölgedeki 400.000’den fazla çalışanımız, her gün sınırları aşmanıza, yeni pazarlara ulaşmanıza, şirketinizi büyütmenize ya da sevdiklerinize gönderdiğiniz mektupları ulaştırmanıza yardımcı olmak için çalışıyor.

DHL Türk mü?

DHL (Dalsey, Hillblom ve Lynn) International GmbH, Amerika merkezli bir Alman kurye, paket ve Alman lojistik şirketi Deutsche Post DHL’in bir bölümü olan ekspres posta servisidir.

DHL resmi tatilde çalışıyor mu?

Genel Müşteri Hizmetleri resmi tatil günlerinde kapalıdır.