DHL kime bağlı?

DHL (Dalsey, Hillblom ve Lynn) International GmbH, Amerika merkezli bir Alman kurye, paket ve Alman lojistik şirketi Deutsche Post DHL’in bir bölümü olan ekspres posta servisidir.

DHL nin sahibi kim?

DHL, 1969 yılında Adrian Dalsey, Larry Hillblom ve Robert Lynn tarafından kurulan dünyanın lider lojistik şirketidir.

DHL ne yapar?

DHL bugün dünyanın lider lojistik şirketidir. 220’yi aşkın ülke ve bölgedeki 400.000’den fazla çalışanımız, her gün sınırları aşmanıza, yeni pazarlara ulaşmanıza, şirketinizi büyütmenize ya da sevdiklerinize gönderdiğiniz mektupları ulaştırmanıza yardımcı olmak için çalışıyor.

DHL Express ne yapar?

hızlı hava taşımacılığı yapan, dünyanın en iyi firması. yurtdışından dhl ile gönderilen paketleri yurtiçinde ptt ile dağıtan firmadır. dhl ve dhl global’den ( dhl global genellikle ticari amaçlı gelen gümrük takibi vs yapılması gereken gönderilerle uğraşır) farklı bir firmadır. …

DHL ne zaman kuruldu?

25 Eylül 1969, San Francisco, Kaliforniya, ABD
DHL Express/Kuruluş

DHL Kargo Genel Müdürü kim?

2001 yılından itibaren DHL Türkiye bünyesinde İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi departmanları da dâhil olmak üzere çeşitli görevler üstlenen Orkun Saruhanoğlu, Türkiye Genel Müdürü olarak, DHL Supply Chain Ortadoğu, Rusya ve Türkiye CEO’su olan David Christmas’a bağlı çalışacak.

DHL Genel Müdürü kim?

John Pearson (1 Oca 2019–)
DHL Express/CEO

DHL Supply Chain ne iş yapar?

Deutsche Post DHL grubunun bir parçası olan DHL, dünyanın lider lojistik şirketi olmayı hedeflemektedir. DHL Supply Chain otomotiv, tüketici, perakende, teknoloji, sağlık ve sanayi sektörlerinde depolama, dağıtım ve dağıtım ağı yönetim hizmetleri yanında etiketleme ve paketleme gibi katma değerli hizmetler vermektedir.

DHL bugün çalışıyor mu?

DHL Kargo: Genellikle çalışma saatleri hafta içi saat 09:00 – 18:00 arası ve Cumartesi günleri 09:00 – 12:00 arasıdır. Çalışma saatleri için 444 00 40 telefon numaralı DHL Kargo müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

DHL Almanya Türkiye kargo kaç günde gelir?

DHL hızlı kargo ile paket gönderme işlemi yaptığınızda gönderinizin kargo süresi en geç 2 gün içerisinde size teslim edilmektedir. Normal kargo gönderimine göre ekspress kargo gönderme ücretleri daha hızlı teslim edilmesinden dolayı daha pahalıdır.

DHL Cumartesi dağıtım yapıyor mu?

DHL, değer gösteren tüm evrakların teslimattan önce gönderiden kaldırılmasını sağlayacaktır. Gönderiniz Cumartesi günü teslim edilsin. 70’den fazla ülkede önemli şehirlere Cumartesi teslimat hizmetleri sunuyoruz.

DHL kaç ülkede?

Dünyanın bir numaralı posta ve lojistik şirketi olan Deutsche Post DHL Group’un 220’den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 510.000 çalışanı bulunmaktadır.