Cübbeli Ahmet Hoca hangi kanalda yayın yapıyor?

Lalegül Tv Mukabele Saati: Her gün saat 05.0’te Cübbeli Ahmet Hoca ile birlikte yayınlanıyor.

Cübbeli Ahmet Hoca eşleri kim?

Mine Ünlü
Ahmet Mahmut Ünlü/Eşi

Bunu okuyan ne kör olur ne Felç?

Öyle Bir Dua Var ki Onu Okuyan Ne Kör Olur Ne Felç Olur! İLİM TAHSİL ETMENİN FAZİLETİ Kubeysa b. El-Muhârik (ra)’ın şöyle dediği rivayet edilmiştir: “Rasulullah (sav)’in yanına gelmiştim.

Cübbeli Ahmet Hoca nerede oturuyor?

“Cübbeli Hoca’nın orada evi yok. Biliyorsunuz kendisi Acarkent’te oturuyor.

Cübbeli Ahmet Hoca kaç tane eşi var?

Ahmet Mahmut Ünlü’nün iki eşi ve sekiz çocuğu vardır.

Cübbeli Ahmet Hocanın oğlu kimdir?

Yusuf Ünlü
Ahmet Mahmut Ünlü/Oğulları

Duayla hasta iyileşir mi?

Dinî vecibelerden biri olan duanın kalb, mide ve bağırsakla ilgili hastalıklarda iyileşmeye vesile olabileceği ortaya konmuştur. Dua, zihnî sükûnetin sağlanmasında ve hastalık acılarının azaltılmasında tesirli olabilmektedir.

Psikolojik sorunlar için hangi dua okunur?

Lâilâhe illâllâhü’l-azîmü’l-halîmü, Lâilâhe illallâhu rabbü’l arşi’l-azîm. Lâilâhe illâllâhü rabbü’s-semâvâti verabbü’l-‘ardı verabbü’l-‘arşi’l-kerîm. “Sıkıntıya düşen veya borçlanan, bin kere “La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim” derse, Allahü teâlâ işini kolaylaştırır.”

Cübbeli ahmet hocanın damadı kim?

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün damadı Esat Palazoğlu ve ağabeyi Muhittin Palazoğlu ile ilgili 210 haber URL’i, İstanbul Anadolu 7. Sulh Ceza Hakimliği’nin 11 Aralık 2020 tarihli ve 2020/7380 sayılı kararındaki içeriklerle benzer olduğu gerekçesiyle, Erişim Sağlayıcıları Birliği’nin …

Cübbeli Ahmet Hoca ne iş yapar?

Vaiz
YoutuberYazar
Ahmet Mahmut Ünlü/Meslekleri

Cübbeli Ahmet Hocanın babası kim?

Ahmet Mahmut Ünlü/Babalar

Cübbeli Ahmet Hoca kaç çocuğu var?

Ben eşiyim, öyle bir şey deseydi asıl ben kızardım!” dedi Kendisi de görünce “Kalpte 4 odacık mı varmış haberim bile yok” demiş @SnmezBerrin @B_Mihrimah_unlu. Kaçıncı eşi cübbeli’nin? Ahmet Mahmut Ünlü’nün iki eşi ve sekiz çocuğu vardır.