Ciceksepeti ödeme nasil yapilir?

Kredi kartı, banka kartı ve havale/EFT aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. Havale/EFT işlemleri ürün kodu kc harfleri ile başlayan bazı tedarikçi ürünlerimizde yapılamaz. Siparişinizde ödeme sayfasına geldiğinizde havale/EFT seçeneği var ise ödemenizi havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz.

Çiçek sepetinde banka kartı geçiyor mu?

Çiçek gönderimi yaptığınızda ödemelerinizi kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. Sitemizde güvenliğiniz için SSL kullanılmıştır. Sanal pos işlemleri çeşitli bankalar tarafından yürütülmektedir.

ÇiçekSepeti garanti havale ile ödeme nasıl yapılır?

Havale/ EFT ile ödeme “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir.

Çiçek Sepeti kapıda ödeme yok mu?

Çiçek Sepeti uygulaması ile ilgili merak edilen konulardan biri de ödeme seçenekleridir. Çiçek Sepeti’nden alınacak ürünlerin ödemesi diğer online alışveriş sitelerinde olduğu gibi internet üzerinden kredi ya da banka kartı ile yapılır. Çiçek Sepeti’nden verilen siparişler için kapıda ödeme seçeneği yoktur.

Kitap Yurdu kapıda ödeme var mı?

Evet, Kitapyurdu’nda Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği de mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneği gereklilikleri karşılandığı takdirde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini, üye girişi yapıldıktan sonra alışverişinizin “Kargo Metodu” adımında tercih edebilir, kargo ücretini detaylı görebilirsiniz.

Hangi uygulamalarda kapıda ödeme var?

Fakat sizler için en popüler olanlarını derledik.

  • – LC Waikiki (www.lcwaikiki.com)
  • – Hepsiburada (www.hepsiburada.com)
  • – Mavi (www.mavi.com)
  • – Kitapyurdu (www.kitapyurdu.com)
  • – Migros (www.migros.com.tr)
  • – BKM Kitap (www.bkmkitap.com)
  • – Cimri (www.cimri.com)
  • – DeFacto (www.defacto.com.tr)

Çiçek Sepeti havale var mı?

Banka Hesap Bilgilerimiz | Çiçek Sepeti. Ürün sayfalarında farklı satıcı isimleri gördüğünüz ürünler için EFT ve HAVALE ödemesi kabul edilememektedir. Kredi Kartı/ Banka kartı ile ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Gratis kapıda ödeme var mı?

Gratis.com’dan Kredi kartınzı ve banka kartınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Gratis.com üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartlarına taksit imkanı bulunmamaktadır. Gratis.com’da havale ile alışveriş geçerli değildir. Kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir.