Cep telefonu internet geçmişi nasıl silinir?

Geçmişinizi temizleme

  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Chrome uygulamasını açın.
  2. Sağ üstte Diğer. Geçmiş’e dokunun.
  3. Tarama verilerini temizle’ye dokunun.
  4. “Zaman aralığı”nın yanında indirme geçmişinin ne kadarını silmek istediğinizi seçin.
  5. “Tarama geçmişi”ni işaretleyin.
  6. Verileri temizle’ye dokunun.

Arama kaydı nasıl çıkarılır?

Arama kayıtları veya HTS kayıtları olarak anılan bilgilere kendi operatörünüzün online servisi üzerinden dahil bir çok şekilde talep edebilirsiniz. Operatörünüze yazılı olarak başvuru yapmak veya destek talebi oluşturmak yöntemleri de sizin hakkınızda tutulan tüm kişisel verileri elde edebilmenizi sağlayacaktır.

Telefon tarayıcı nasıl temizlenir?

Android Telefonda Chrome tarayıcı Geçmişi Temizleme Ayarlar menüsüne tıkladığınızda sizi sayfanın sonunda sekmeler bekleyecektir. Bu sekmelerden Gizlilik ve Güvenlik seçeneğini tıklayın. Karşınıza ‘Tarama verilerini temizle’ seçeneği çıkacaktır. Temizlemek istediğiniz verileri seçerek web tarayıcınızı temizleyebilir.

Turkcell telefon konuşma kayıtları nasıl alınır?

Turkcell arama dökümü ve konuşma dökümünü almanın bir diğer yöntemi ise Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 532 veya 0532 532 00 00 numaraları aranarak müşteri temsilcisine geçmiş aylara yönelik arama dökümünü istediğinizi talep etmeniz gereklidir.

iPhone son arama kaydı kaç tane?

Teorik olarak, bir iPhone sizin için gelen ve gidenler dahil olmak üzere 1000 arama kaydı tutabilir. Ancak, yalnızca son 100 kaydı görebilirsiniz.

Safari arama geçmişi nasıl bulunur?

Mac’inizdeki Safari uygulamasında aşağıdakilerden birini yapın:

  1. Şu anki pencerede veya sekmede ziyaret ettiğiniz sayfaları görün: Araç çubuğunda Geri düğmesini ya da İleri düğmesini tıklayın (veya Touch Bar’ı kullanın).
  2. Son ziyaret edilen sayfaların daha uzun bir listesini görün: Geçmiş menüsünü tıklayın.