Cep Finans hangi banka?

Kendi hesaplarınız arasında, başka QNB Finansbank hesaplarına havale veya diğer banka hesap ve kredi kartlarına EFT ile para transferi yapabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi olsun ya da olmasın dilediğiniz kişinin yurt içi operatördeki cep telefonu numarasına para gönderebilirsiniz.

YouTube katıl ödemesi nasıl yapılır?

Desteklemek istediğiniz içerik üreticinin kanalına ya da yüklediği bir videoya gidin ve kanalında üyelikler özelliğini etkinleştirip etkinleştirmediğini kontrol edin. Katıl’ı tıklayın. Ödeme bilgilerinizi girmek için talimatları uygulayın. Satın al’ı tıklayın.

Finansbank telefonla ödeme nasıl yapılır?

Kredi kartı borcunuzu QNB Finansbank Şubelerimizden, ATM’lerimizden, QNB Mobil’den ve İnternet Şubemizden, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı kanallarımızdan ücretsiz olarak veya PTT kanalından hizmet ücreti karşılığında ödeyebilirsiniz.

Cep Finans nasıl kullanılır?

Nasıl Çalışır?

  1. Uygulamayı Yükleyin. Akıllı telefon ve tabletleriniz için kullandığınız uygulama mağazalarını ziyaret ederek, CepFinans’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  2. Profilinizi Oluşturun. Profilinizi oluşturup, varlıklarınızın kâr/zarar durumunu izleyebilirsiniz.
  3. Özellikleri keşfedin.

YouTube katıl kaç TL?

FENERBAHÇE YOUTUBE KATIL ÜCRETİ NE KADAR? Fenerbahçe YouTube KATIL uygulamasında taraftarları çok özel anlar ve sürprizler bekliyor. Üç çeşit üyelik paketi sunulan uygulamada taraftarlar “Beyaz” paket için 5 lira, “Sarı” paket için 15 lira ve “Lacivert” paket üyeliği içinse 25 lira ödeme yapacaklar.

YouTube ücreti nasıl ödenir?

Kart bilgilerinizin güncel olduğundan emin olun.

  1. Bilgisayarda youtube.com/paid_memberships adresine gidin. YouTube mobil uygulamasında profil resminizi ve Ücretli üyelikler’i tıklayın.
  2. “Mevcut ödeme yöntemi işleme alınamadı” mesajının yanındaki simgesini tıklayın.
  3. Ödeme yöntemini güncelle seçeneğini tıklayın.