Bonus kredi kartı borcumu nasıl öğrenebilirim?

EKSTRE yazıp bir boşluk bırakarak Bonus’unuzun son 4 rakamını 3340’a gönderin, aşağıdaki bilgilere ulaşın.

 1. Ekstre borcunuz.
 2. Minimum ödeme tutarınız.
 3. Son ödeme tarihiniz.
 4. Kalan borcunuz.

Garanti kart borcu nasıl ödenir?

Kartınıza ödeme yapmak, kartınızı kullanmak kadar kolay!

 1. BonusFlaş
 2. Garanti BBVA ATM’leri.
 3. Garanti BBVA Şubeleri.
 4. 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi.
 5. Otomatik Ödeme Talimatı
 6. Ödeme Noktası Amblemli işyerleri*
 7. Diğer bankalardan EFT ile ödeme.

Kredi kartı puanı nasıl kullanılır?

Üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde ödeme adımına geldiğinizde kasada görevli kişiye alışverişinizi Bonus’la ödemek istediğinizi belirterek pos cihazına şifrenizi Bonus kullanımı için girmeniz gerekiyor. Dilerseniz alışverişin bir kısmı, dilerseniz alışverişin tamamını Bonus’la ödeyebiliyorsunuz.

Garanti hesap ekstresi nasıl alınır?

Tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini Dijital Ekstre ile almak için DIJITAL yazıp doğum yılınızla birlikte 3340’a göndererek (Örneğin: DIJITAL 1970) başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA Şubeleri’ne kimliğiniz ile başvurarak Dijital Ekstre veya E-Ekstre talebinizi iletebilirsiniz.

Garanti son ödeme tarihi geçerse ne olur?

Kredi kartınızın borcunun son ödeme tarihi geçtiği takdirde, ödemediğiniz her gün için gecikme ve akdi faiz ödersiniz. Söz konusu faiz günlük olarak hesaplandığından dolayı 1 günlük gecikmeler için de geçerlidir. Bu nedenle bir gün geç ödediğinizde, bir günlük gecikme ve akdi faiz ödemiş olursunuz.

Banka yakın izleme süreci nedir garanti?

Yakın İzleme, tüketici kredilerinde taksitin taksit vadesinden itibaren 30 gün içinde ödenmemesi durumunda kredinin otomatik olarak izlemeye alınmasını ve ilgili müşteriye yeni bir kredi kullandırılmasını engelleyen sistemdir.

Kredi kartı puanı internet alışverişinde kullanılır mı?

Kredi kartınızı internet sitelerinden alışveriş yaparken kullandığınızda, internet sitesi bankanızla uyumlu ise puan kazanabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde, internet sitesi bankanızla uyumlu ise kazandığınız puanları harcayarak da alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı bonusu nerelerde kullanılır?

Bonus puan mağazalar, marketler, online siteler vb birçok yerde kullanılabilir. Tüm bankalar göz önünde bulundurulduğunda bonus kart sahibi olup aktif kullanan sayısı 11 milyona ulaşmış durumda. Bonus kart kullanıcıların bu kadar artması sebebiyle daha çok mağazada bonus kart kullanımı sağlandı.

Kredi kartı otomatik limit artırımı nedir?

Bu müşteri tipinde, bankalar kredi kartı limitini artırtığında, müşteri alım yapmaya devam eder ve taksitlendirilen borç bakiyesi limitle birlikte artar. Bankalar bu müşteri tipinde limiti artırır amaç hem karlılığı arttırmaktır hem kullanılan kartın limit sebebi ile kullanılmamasının önüne geçmektir.

Kredi kartı düzenli limit artışı neye göre yapılıyor?

Kredi kartı limitinin belirlenmesi kişinin gelirine bağlı olarak yapılmaktadır. Buna göre ilk defa kredi kartı başvurusu yapmış olan kişilerin ilk yıl için kredi limitleri gelirin maksimum 2 katı olacak şekilde belirlenir. Sonraki yıllarda ise kredi kartı limiti gelirin 4 katına kadar çıkartılabilir.