Bimcell yurtdışı arama nasıl yapılır?

  1. Yurt dışını Arama Hattınızı uluslararası aramaya açtırmak için “ACIKYURTDISI” yazıp 4551’e mesaj atabilir, 444 4 551 BİMcell Müsteri Hizmetleri’ni arayabilir ya da bimcell.com.tr Online İşlem Merkezi’ni kullanabilirsiniz.
  2. Türkiye’den yurt dışındaki bir numarayı ararken;

Yurtdışı cep telefonu arama nasıl yapılır?

Yurt Dışını Arama Yurt dışındayken diğer ülkelere yapılan aramalarda, “bulunduğunuz ülke uluslararası çıkış kodu-aradığınız ülke kodu-aradığınız şebeke kodu-numara” tuşlanarak yapılabilir. Yurt dışında bulunduğu ülkedeki operatörün kullanıcısını ararken, sadece GSM numarasını tuşlaması yeterlidir.

Turkcell hat yurtdışına nasıl açılır?

Yurt Dışında Kullanım

  1. Roam yazıp 2222’ye göndererek Şirket Yetkilinizin onayı ile, hattınızı yurt dışına açtırabilirsiniz.
  2. Özel Şifre ve Parola ile üye girişi yaptıktan sonra, Kurumsal Online İşlemler’i kullanarak, şirket adına kayıtlı hatlarınızı yurt dışı aramaya açtırabilirsiniz.

Turkcell Avrupa 1 saat hangi ülkeler?

Paket kapsamında arayabileceğiniz ülkeler şunlardır: Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Norveç, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Ukrayna ve Yunanistan.

Bimcell bedava dakika nasıl yapılır?

Bimcell bedava dakika kazanmak için;

  1. Bimcell bedava 300 dakika kazanmak için hemen 300 DK yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.
  2. Aynı şekilde bedava 300 dakika kazmamak için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz.
  3. Onay mesajı sonrası Bimcell hoş gelsin hediye olarak 300 dakika hattınıza yüklenecektir.

Ankesörlü telefondan yurtdışı nasıl aranır?

Örnek; Cep Telefonu numarası aramak için 05XX XXX XX XX’le başlayan Türkiye’deki operatörün numarasını çeviriniz. Yurt dışı arama için Örnek; 00+Ülke kodu+ Telefon Numarası. TTM KART İLE DİREKT ARAMA.