Bağlı bulunduğum SGK müdürlüğünü nasıl öğrenebilirim?

Sosyal güvenlik kurumuyla ilgili bilgi edinilebilecek bir diğer nokta da SGK kurumunun resmi iletişim adresi ve internet sitesinin yer aldığı sisteme internet üzerinden girerek bu sayfada yer alan açıklamalara göre bağlı bulunduğunuz kurumu öğrenebilir, Alo 170’i arayarak da telefon üzerinden aklınıza takılan soruları …

SGK’ya nasıl ulaşabilirim?

SGK iletişim numarası için Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

170 nolu telefon nereye ait?

Çalışma Hayatı İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. İletişim merkezimiz, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir.

Gebze SGK Müdürü kimdir?

İletişim

Gebze Sosyal Güvenlik Merkezi
Merkez Müdürü Hasan Hüseyin ŞENLİK
Faks (262) 643 84 36
Adres AKSE MAHALLESİ RAHMİ DİBEK CADDESİ NO:328 ÇAYIROVA / KOCAELİ
E-posta [email protected]

Ataşehir bölgesi Hangi SGK Müdürlüğüne bağlı?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ataşehir’de inşaat çalışmaları tamamlanan ve açılışa hazırlanan SGK İstanbul İl Müdürlüğüne bağlı Ataşehir Sosyal Güvenlik Merkezi ve Sosyal Hizmet Merkezini ziyaret ederek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Alo 170 nelere bakar?

Çalışma Hayatı İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Alo 170 iletişim merkezi, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir.

170 e ne sorulur?

Alo 170 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bilgilendirme hattı olarak hizmet verir. Bu hattan sosyal haklarınızı öğrenebilirsiniz.

SGK Kocaeli il müdürü kim?

Kocaeli SGK İl Müdürü Sayın Nurettin NACAR’dan İzmit Kaymakamı Sayın Şevket CİNBİR’e Hayırlı Olsun Ziyareti.