Atasun Optik Türkiyede kaç şubesi var?

Atasun Optik 200’üncü mağazasının açılışını Ankara Bilkent Center AVM’de açtı. 10 yıl kadar önce mağazalaşma yoluna giden Atasun’un Türkiye genelinde 43 ilde şubesi bulunuyor.

Atasun Optik hangi illerde var?

Yaptığımız bu uluslararası ortaklığın verdiği güçle, hızlı bir büyüme sürecine girerek 2016 itibari ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Sakarya, Aydın, Konya, Manisa, Düzce, Hatay, Balıkesir, Afyonkarahisar, Bolu, Van, Muğla, Kırıkkale …

Atasun kaç mağaza?

Atasun Optik, 2021’de 35 milyon TL’lik yatırım ve 100 kişilik yeni istihdam hedefliyor. Şirket, 286 olan mağazası 2023’e kadar 500’e çıkarmayı planlıyor. Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın, “Türkiye, güçlü potansiyeliyle bir üretim üssü olabilir” diyor.

Atasun Optik istanbul nerelerde var?

İstanbul Atasun Optik Mağazaları

  • Atasun Optik 212 Power Outlet. Adres: Mahmutbey Merkez Mah., Taşocağı Cad.
  • Atasun Optik Akasya AVM.
  • Atasun Optik Akbatı AVM.
  • Atasun Optik Akmerkez AVM.
  • Atasun Optik Akyaka Park AVM.
  • Atasun Optik Aqua Florya AVM.
  • Atasun Optik Arena Park AVM.
  • Atasun Optik Armoni Park AVM.

Atasun Optik sahibi nereli?

Atasun Optik adı sizlere yerli bir şirketi adını çağrıştırsa da, Atasun Optik’in sahibi optik perakende sektörünün küresel liderlerinden olan Kuruluş tarihi 1891 olan Hollanda merkezli GrandVision’dur.

Atasunun sahibi kim?

Nihat AYDIN – CEO – Atasun Optik | LinkedIn.

Atasun Optik kime ait?

Atasun sahipleri kim?

Atasun Optik hangi ülkenin malı?

*Bağımsız araştırma şirketi IPSOS tarafından yapılan 2018 FY ve 2019 H1 global brand monitor verilerine göre Atasun Optik, Türkiye’nin optik perakende sektöründe akla ilk gelen markadır.

Atasun Optik gözlük siparişi kaç günde gelir?

Siparişim kaç gün içerisinde teslim edilir? Atasun Optik online alışveriş sitesinden verdiğiniz siparişler en geç 5 iş günü içinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim edilen siparişler teslimat adresinize bağlı olarak 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Atasun Türk mü?

2007 yılında Türkiye’nin köklü optik markalarından Fahri Kuz Optik’in yüzde 60’ını satın alarak Türkiye pazarına giriş yapan Hollandalı GrandVision’ın Türkiye iştiraki olan Atasun Optik, o günden beri istikrarlı şekilde büyüdü. Atasun Optik; bugün itibariyle Türkiye’de 50 ilde 239 noktada hizmet veriyor.