Aslan burçlarını 2021 de neler bekliyor?

Aslan burcunu 2021’de neler bekliyor? Bu yıl kararlarınıza olan inancınızın çok güçlü olacağı bir yıl. Bazı radikal kararlar almanız ve aynı zamanda kendinizi olmanız gerekecektir. Özellikle ilişkiler konusunda derin bağlar kuracağınız ve sevgiyi çok güçlü hissedeceğiniz özel bir yıl içinde olacaksınız.

2021 balık burcunu neler bekliyor?

Balık burcu 2020’ye göre daha özgür ve başarılı bir yıla giriş yapıyor. 2021 yılı başlangıçta size karışık gelebilir. Yılın başında, yönetici gezegeniniz Jüpiter sizlerin 11. evinizde hareket edecek. Bu süreç Nisan 2021’in sonuna kadar devam edebilir ve ardından gelir akışınız artabilir, bir istikrar kazanabilir.

Kova Burcu 2021 neler bekliyor?

Yılın başında Satürn ve Jüpiter’in kavuşumu ve uzun bir süre birlikte hareket etmesi ile büyük dönüşümü 2021 yılının başlarında hissedeceksiniz. 11 Şubat’ta Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile hayatınızdaki tüm başlangıçlara başlıyor olacaksınız. Bu yıl size üst vaatlerde bulunmak doğru olmaz.

2021 yılında Akrep burçları neler bekliyor?

Bu yıl daha ılımlı ve normal seyrinde ilerleyecek ilişkilere sahip olacaksınız. Güzel haberler alacaksınız ve sevgi dolu zamanlar geçireceksiniz. Bazı, yeni ve sürpriz ortaklıklara, iş birliklerine karşı hazırlıklı olun. Beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu kızı nasıl olur?

Aslan burcu kadınlarının genellikle orta boyludur. Aslan burcu kadını, birden fazla olumlu özelliğe sahiptir. Bunlar arasında; girişimci ruhlu olması, heyecanlı bir yapısının bulunması ve yaratıcı olması ön plandadır. Tutkulu, iyimser ve sadık olan aslan burcu kadınları, karşındakine çok değer verir.

Balık burcu kimlerle iyi anlaşır?

Bu nedenle balık burcunun en iyi anlaştığı burçlar arasında toprak grubu burçları da yer alıyor. Özellikle başak ve oğlak burçlarıyla iyi bir uyum yakayabileceklerini söylemek mümkün.

Kova burcu hangi burçla evlenmeli?

Kova Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu Kova-Koç =Bu ikiliden başarılı bir ilişki ve mutlu bir evlilik ortaya çıkar. Kova-Boğa=Hem ilişki ve hem de evlilikte taraflar oldukça çaba harcamalıdır. Kova-İkizler=Heyecanlı İkizler için Kova denge unsurudur. İlişki ve evlilik yürür.

Kova burcu yükseleni ne?

Günlük Burç Yorumu

Saat 21 Ocak- 31 Ocak 11 Şubat-18 Şubat
08.30 Kova Balık
09.00 Kova Koç
09.30 Balık Koç
10.00 Balık Boğa