Arama bekletme nasıl yapılıyor?

Telefonun Rehber uygulamasına gelerek ekranın sağ üst köşesinde yer alan “Daha Fazla” seçeneğine tıklayın. Ardından açılan menü içerisinden Ayarlar seçeneğini seçin. Sonra arama ayarları sayfasında bulunan Diğer Ayarlar butonunu seçerek karşınıza çıkan sayfada “Arama Bekletme” seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz.

Arama bekletme nasıl etkinleştirilir?

Çağrı bekletmeyi açma

  1. simgesine dokunun.
  2. > Ayarlar öğesine dokunun.
  3. Aşağıdakilerden birini yapın: Telefonunuzda tek SIM kart varsa Çağrılar öğesine dokunun.
  4. Ek ayarlar öğesine dokunun, ardından Çağrı bekletme seçeneğini işaretleyin.

Biri ile telefonda konuşurken başka birinin aradığını nasıl görebilirim?

Telefon meşgulken arayanı görme özelliğinin yani çağrı bekletme ayarlarını açmanın yöntemi ise oldukça basittir. Telefon üzerinden *43# tuşlarına bastıktan sonra arama tuşuna basmanız yeterlidir.

Çağrı Bekletme paralı mı?

Çağrı bekletme servisi için program kaydı ücretsizdir. Bilgi alma ve çağrı aktarma için program kaydı ücretsizdir. Son Numara Tekrarı kullanım kolaylığı EWSD tipi santrallerde desteklenmemektedir.

Turkcell Aradığınız kişi şu anda başka biriyle görüşüyor nasıl yapılır?

DAHA FAZLA

  1. Eğer kullandığınız cep telefonu “Çağrı Bekletme” özelliğini destekliyorsa bu servisi aktif hale getirmek için telefonunuzun menüsünü de kullanabilirsiniz.
  2. Menüde böyle bir seçenek yoksa *43# ara tuşuna bastığınızda çağrı bekletme çalışır, #43# ara tuşuna bastığınızda da “Çağrı Bekletme”yi kapatmış olursunuz.

Samsung a31 arama bekletme nasıl yapılır?

Buradan da Arama Ayarlar’ına girin. Arama Ayarları sekmesinde bulunan Diğer Ayarlar’a dokunun. Tüm bu adımları izlediğinizde Arama Bekletme yazısını göreceksiniz. Arama bekletme özelliğine tıklayıp çağrı bekletme özelliğini aktif edebilirsiniz.

Arama ayarları nasıl açılır?

Çağrı ayarlarını değiştirme

  1. Telefon uygulamasını açın.
  2. Diğer. Ayarlar’a dokunun.
  3. Ses ve titreşim’e dokunun. Kullanılabilen zil seslerinden birini seçmek için Telefon zil sesi’ne dokunun. Telefonunuzun gelen çağrılarda titreşmesini istiyorsanız Çağrılarda ayrıca titret’e dokunun.

*# 43 nedir?

*#43# ara tuşuna basarak da “Çağrı Bekletme” durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz, rehberinizde kayıtlı olmasa bile telefonunuz çalarken arayanın ismini gösteren ücretsiz UpCall uygulamasını da indirip, uygulamanın “Ayarlar” bölümünden çağrı bekletme özelliğini kolayca açıp kapatabilirsiniz.

Türk Telekom Arama bekletme nasıl açılır?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatlarda çağrı bekletme, arama bekletme için herhangi bir ücret alınmaz. Özelliği açmak veya kapatmak için Ayarlar / Telefon / Aramayı bekletme seçeneklerine gidin. Arama bekletme seçeneğini sağa kaydırarak açabilirsiniz.

* 43 nedir Turkcell?

*43# tuşlayıp aramaya bastığınızda çağrı bekletme özelliğini açabilirsiniz. Çağrı bekletme özelliğini kapatmak için de #43# tuşlayıp aramaya basmanız yeterli.

Arama bekletme nedir Vodafone?

Bu özellik, telefonunuz meşgulken arayan kişinin “Aradığınız kişi bir başkası ile görüşüyor. Lütfen hattan ayrılmayın” anonsunu duymasını ve size sinyal ile bildirim yapılmasını sağlar.

Telefon meşgulken kimin aradığını görme Turkcell?

Çağrı bekletme özelliğini nasıl aktif hale getirebilirim? *43# tuşlayıp aramaya bastığınızda çağrı bekletme özelliğini açabilirsiniz. Çağrı bekletme özelliğini kapatmak için de #43# tuşlayıp aramaya basmanız yeterli.