Aralık burç hangisi?

Aralık ayında doğan kişiler yay burcu içerisinde yer alır. Daha çok 1 Aralık ile 21 Aralık arasında görülmektedir. Genel olarak girişimci ve aktif bir yapıya sahip olan yay burçları, birçok önemli karakteristik etki ortaya çıkarmaktadırlar.

16 Aralık hangi burç olur?

16 Aralık tarihinde doğan bireylerin tamamı, yay burcu olarak bilinir. 23 Kasım ile 21 Aralık tarihlerinde doğan bireyler, yay burcu olarak kabul ediliyor.

12 ay burcu ne?

YAY BURCU KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar. Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar.

Yay burcu hangi aylar arası?

22 Kasım ile 21 Aralık arasında doğan kişiler yay burcu olmaktadır. Genele bakıldığında yay burcunun ortak özellikleri bulunmaktadır. Herkesin merak ettiği yay burcu ile alakalı olan ve çok sorulan sorulara cevap vereceğiz.

26 Aralık hangi burç olur?

26 Aralık’ta dünyaya gelenler Oğlak burcu olmaktadır. Oğlak burcu 23 Aralık – 20 Ocak tarihleri aralığını kapsamaktadır.

16 Aralık hangi burç 2021?

16 Aralık’ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır.

16 Aralık hangi burç erkeği?

Batı astrolojisinde güneş burçları vardır. Güneş burcu olarak bilinen 12 burçtan birisi de yay burcudur. İşte 16 Aralık tarihinde doğmuş kişiler yay burcudur. Astrolojide daha doğru bir ifade ile Batı Astrolojisinde yükselen burç kavramı ile bireyin doğum anındaki durumu ele alınır.

12 Aralık hangi burç erkeği?

12 Aralık tarihinde doğan kişiler, yay burcuna sahip olur. 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında doğan kişiler, Yay burcuna sahiptir. Yay burcu, ateş grubu içinde yer alan bir burçtur. 12 Aralık’ta doğan kişilerin yükselen burcu doğum saatine göre değişiklik gösterebilir.

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Yay burcu hangi özelliklere sahiptir?

Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar. Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.

Yay burcu kadının özellikleri nelerdir?

Yay Burcu Kadını ve Özellikleri

  • Zeki ve kültürlüdür! Yay burcu kadınının en belirgin ve en çok takdir edilen özellikleri; inanılmaz kıvrak zekası ve çok etkileyici esprileridir.
  • Duyarlı ve alımlıdır!
  • Her zaman enerjiktir!
  • Gezmeye ve yeni yerler keşfetmeye bayılır!
  • Özgürlüğüne düşkündür!
  • İlgi görmeyi sever!