Araba alırken kredi kartına kaç taksit?

Yapılan açıklamalara göre; 120 bin TL ve bu tutarın altında olan taşıt satışlarında 60 ay, 120 bin ile 300 bin TL arası olan taşıt satışlarında 48 ay, 300 bin ile 750 bin TL arası olan taşıt satışlarında 36 ay ve 750 bin TL üzerinde olan taşıt satışlarında 24 ay taksit yapılacak.

Sıfır araç bayilerinde kredi kartı geçerli mı?

Her türlü aracı kredi kartıyla almak mümkün değildir. Sıfır araç satıcılarından kredi kartınızla araba almanıza izin verilmemektedir. Yani sıfır bir bayiye gidip, araç almak istediğiniz size iki türlü ödeme yöntemi sunulacaktır. Alacağınız aracın parasını peşin ödemeniz veya kredi çekerek ödemeyi yapmanız gerekecektir.

Galeriler taksit yapıyor mu?

Perakende ticarette uygulanacak ilke ve kuralları düzenleyen yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı. Taşıt alırken, değerine göre 24-60 ay arasında taksitlendirme olacak. Taksitlendirmeyi, perakende satış yapan büyük oto galeriler ve büyük markalar yapacak.

Taksitle araba almak mümkün mü?

Bunun dışında, bankalardan kredi çekerek her ay belli bir meblağ ödemeniz karşılığında “taksitli” de diyebileceğimiz bir şekilde araba sahibi olabilirsiniz. Aslında peşin olarak aldığınız arabanızın taksitlerini, kredi çektiğiniz bankaya ödersiniz.

Galeriler kaç taksit yapıyor?

Taşıt satışlarında değerine göre 24 ila 60 arasında taksit yapılabilecek. Perakende ticarette uygulanacak ilke ve kuralları düzenleyen yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı. Taşıt alırken, değerine göre 24-60 ay arasında taksitlendirme olacak.

Araba alırken taksit nasıl yapılır?

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan bir yönetmelik düzenlemesine göre vatandaşlar, bundan sonra taksitle araba satın alabilecekler. Yönetmelikte yer alan detaylara göre 24 ay ila 60 ay aralığında olacak taksit sayıları, aracın nihai fatura bedeline göre belirlenecek.

Taksitle Sıfır araba nasıl alınır?

Sıfır km araba alırken banka ve marka ortaklıkları ile taksitlendirme yapılabiliyor. Burada elbette taksite ek olarak kredi faizi söz konusu oluyor. Dolayısıyla sıfır km bir otomobili peşin olarak almakla taksitle almak arasında bir fiyat farkı da söz konusu oluyor.