Apple Watch 1 iPhone 11 ile uyumlu mu?

Apple Watch Series 1 için iOS 11 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone 5s veya daha yeni bir iPhone modeli gerekir. Bazı özellikler her ülkede veya her bölgede kullanılamayabilir.

Apple Watch 3 telefonsuz kullanılır mı?

Apple Watch Series 3, iPhone’unuz yanınızda olmasa bile saatinizdeki tüm internet bağlantılı uygulamalara tam erişim yapmanızı sağlar.

Apple Watch 3 sadece iPhone olmadan kullanılır mı?

Apple Watch Series 3, iPhone’un Hücresel Şebekesine Bağlanır Apple Watch Series 3, iPhone’unuz yanınızda olmasa bile saatinizdeki tüm internet bağlantılı uygulamalara tam erişim yapmanızı sağlar.

iPhone Watch i simgesi nerede?

İPhone’da İzlemek uygulamasına dokunun ve Saatim sekmesi. Eşleştirmesini kaldırmak istediğiniz saate dokunun. Simgesine dokunun. ‘i’ simgesi Seçilen saatin yanında.

Apple Watch 1 ile neler yapılır?

Apple Watch ile Neler Yapabilirsiniz?

  • 1- Müzikleri Kontrol Edebilirsiniz.
  • 2- Egzersiz Takibi Yapabilirsiniz.
  • 3- Kalp Ritminizi Takip Edebilirsiniz.
  • 4-EKG Çekebilirsiniz.
  • 5- Kandaki Oksijen Seviyenizi Ölçebilirsiniz.
  • 6- Ellerinizi Yıkamayı Hatırlayabilirsiniz.
  • 7- Uykunuzu Takip Edebilirsiniz.
  • 8- Siri’den Yardım Alabilirsiniz.

Apple saat hangi telefonlara uyumlu?

Apple Watch’unuzu ayarlamak ve kullanmak için iOS’in son sürümü yüklü bir iPhone’a ihtiyacınız vardır. Ayrıca iPhone’nuzda Bluetooth’un açık olduğundan ve aygıtınızın bir Wi-Fi ağına veya hücresel ağa bağlı olduğundan emin olmalısınız. watchOS 8, Apple Watch Series 3 ve sonraki modeller ve Apple Watch SE ile uyumludur.

Apple saat hangi telefonlarla uyumlu?

Apple Watch Series 3 için iOS 13 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone 6s veya daha yeni bir iPhone modeli gerekir. Apple Watch Series 5 ve Apple Watch Series 3 için iOS 13 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone 6s veya daha yeni bir iPhone modeli gerekir.

Apple Watch 3 ile telefon görüşmesi yapılır mi?

Arama yapın Apple Watch’unuzda Telefon uygulamasını açın. Kişiler’e dokunun, sonra kaydırmak için Digital Crown’u çevirin. Aramak istediğiniz kişiye dokunun ve sonra telefon düğmesine dokunun. Sesli FaceTime araması başlatmak için Sesli FaceTime’a dokunun veya bir telefon numarasına dokunun.