Akıllım güvende neleri kapsar?

Akıllım Güvende Cihaz Koruma Sigortanızın teminatları : Kırılma, sıvı teması, elektrik ve mekanik arızalarıdır. Akıllım Güvende ile telefonunuzun bir yıl boyunca en fazla 2 hasar talebi (1 onarım 1 değişim, 2 onarım veya 2 değişim olmak üzere) karşılanır.

MetLife faturam güvende nedir?

CepFaturam Güvende Sigortası CepFaturam Güvende, istemdışı işsizlik durumunda 6 aya kadar en fazla 250 TL olan cep telefonu faturalarınızı karşılayan bir ferdi kaza sigortası ürünüdür.

Cep faturam güvende ne demek?

Cep Faturam Güvende Nedir? Vodafone müşterilerine özel olarak MetLife tarafından sunulan CepFaturam Güvende Sigortası, istemdışı işsizlik durumunda 6 aya kadar 250 TL’lik faturalarınızı karşılayan bir sigorta ürünüdür.

Ödemelerim güvende ne demek?

Ödemelerim Güvende sigortası, meslek grubuna göre istemdışı işsizlik/kritik hastalıklar teminatıyla telefon, elektrik, doğalgaz, su, internet, televizyon (uydu, kablolu, dijital yayın platformu), kira, apartman aidatı gibi düzenli fatura ve ödemeleri koruma altına alan ferdi kaza sigortasıdır.

Telefon kaskosu hangi durumlarda geçerli?

Çarpma, düşme, sıvı teması, kısa devre, yüksek voltaj, doğal afetler, doğal afet sonucu cihaz kaybı, duman ve ise maruz kalma durumlarında kaskolu telefonlarınızı ücretsiz tamir ettirebilirsiniz.

Telefon kaskosu var mı?

Cep telefonunuza sonradan kasko yaptırabilirsiniz. İkinci el bir telefon da satın alsanız garanti kapsamı dışındaki risklere karşı telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz.

Faturam güvende ne işe yarar?

Turkcell Ödemelerim Güvende Fatura Koruma Sigortası istek dışı işsizlik, ferdi kaza ve kritik hastalık durumlarında Turkcell faturalarınızın ödenmesini teminat altına alan bir sigortadır. İstek dışı işsizlik teminatından 90 gün sonra yararlanabilirsiniz.

İşsizlik teminatı nedir DenizBank?

DenizBank’tan kredi kartı sahibi olan kişilerin hayatını kaybetmesi veya kaza / hastalık sonucu sürekli sakatlık durumunda, meslek grubuna göre işsizlik /kritik hastalıklar risklerine karşı kredi kartı borcunun ödenmesini sağlayan bir hayat sigortasıdır.

Uzun süreli yıllık azalan teminatlı hayat sigortası nedir?

Sigortalının, sigorta süresi içinde yaşamını kaybetmesi halinde, sözleşmede yazılı olan yıllık teminat tutarının kalan sigorta süresi kadar çarpımı ile hesaplanacak vefat tazminatı, lehdar / lehdarlara, belirlenmemişse Kanuni Varislerine ödenir.

Telefon kaskosu ekran kırılmasını karşılar mı?

Cep telefonu sigortası ise kullanıcı hatası olarak görülen birçok farklı soruna karşı garanti veriyor. Özellikle telefon ekranının kırılması gibi durumlarda destek veren telefon kaskoları, kullanıcı hatası olarak geçen hasarlarda da önemli masraflardan kurtarıyor.