17 Mayıs kafe ve restoranlar açılacak mı?

17 Mayıs’tan itibaren restoran ve kafeler Londra formülüyle açılacak. Yani sadece açık hava bölümleri olacak. Hükümet, yerel yönetimlere açık alanı olmayan kafe ve lokantalara kapı önüne masa konulması konusunda kolaylık sağlanması yönünde telkinde bulunacak.

Kafeler ne zaman aciliyor?

Buna göre, kafe ve restoranlar 07.00-21.00 saatleri arasında belirlenen kurallara göre masaya servis yapabilecek, saat 24.00’e kadar paket servisini sürdürebilecek. Bu mekanlarda sokağa çıkma kısıtlaması olan pazar günü ise sadece paket servis hizmeti verilmeye devam edilecek.

Son Dakika internet kafeler ne zaman açılacak?

Kademeli normalleşmenin ikinci adımında pek çok iş yeri gibi internet kafeler, elektronik oyun yerleri/salonları, bilardo salonları ve benzeri mekanlar 1 Haziran itibariyle faaliyetine geri dönecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor.

17 Mayıs kafeler ne zaman açılacak?

Kontrollü normalleşme sürecinde restoran ve kafelerle ilgili de değişiklikler bulunuyor. 17 Mayıs’ta başlayacak ve 1 Haziran’a kadar devam edecek olan süreçte restoran ve kafeler hafta sonu sadece paket servis, hafta içi ise belirli saatlerde gel-al ve paket servis hizmeti verebilecekler.

17 Mayıs açılacak mı?

29 Nisan’da başlayan tam kapanma süreci 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05:00’te sona erecek. Milli Eğitim Bakanlığı da 17 Mayıs günüyle ilgili açıklama yaptı. * 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü resmi ve özel, örgün ve yaygın tüm eğitim ve öğretim kurumlarında uzaktan eğitim yapılacaktır.

17 Mayısta dershaneler açılacak mı?

İçişleri Bakanlığının ardından Milli Eğitim Bakanlığı da bir son dakika açıklaması yayınladı. 17 Mayıs tarihinden itibaren 8. ve 12. sınıflar için destekleme ve yetiştirme kursları/takviye kurslarında yüz yüze eğitime Geçileceği ifade edildi. Yani 17 Mayıs’ta dershaneler açılıyor yüz yüze eğitim vermeye devam edecek.

1 Haziran kafeler açılacak mı?

KAFELER VE RESTORANLAR 1 HAZİRAN’DAN SONRA AÇILACAK MI? Buna göre; kafe, lokanta ve restoran tarzı işletmelerin paket servis ve gel al hizmetlerine devam etmesine karar verildi. Bu işletmelerin normalleşmenin bir diğer aşamasında açılması bekleniyor.

Kafe ve restoranlar saat kaçta açılıyor?

Uzun bir süredir pandemi yasakları nedeniyle açılış ve kapanış saatleri sürekli olarak değişen bunun yanı sıra müşteri kabul etme ve sadece paket servis hizmeti gibi hizmet anlayışları koronavirüs tedbirleri kapsamında değişten restoran ve kafe çalışanlarının kısıtlamaları 1 Temmuz tarihinden itibaren kaldırıldı. 1 …

İnternet kafeler ne zaman açılacak son dakika 2021?

2021 internet kafeler açık mı?

Kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

17 Mayıs okullar açılacak mı?

Milli Eğitim Bakanlığı, okul öncesi, özel eğitim merkezleri ile 8 ve 12. sınıfların destekleme ve yetiştirme kurslarında 17 Mayıs’tan itibaren yüz yüze eğitime geçileceğini açıkladı. Okul öncesi dışındaki tüm eğitim kademelerinde 1 Haziran 2021’e kadar uzaktan eğitime devam edilecek.

2021 17 Mayıs’ta okullar açılacak mı?