Ziraat hesap özeti nasıl öğrenilir?

Hesap sorgulama işlemini 3 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz: Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir.

Ziraat hesap hareketlerini nasıl öğrenebilirim?

Ziraat Bankası SMS ile Hesap Hareketlerimi Nasıl Öğrenirim? İlk öncelikle kayıtlı olan cep telefon numaranızın, mesaj kısmına girin. Hesap hareketinizi sorgulayabilmek için HAREKET yazın. Daha sonrasında 4747’ye mesajınızı gönderebilirsiniz.

Banka hesap özeti nasıl alınır Yapı kredi?

SMS yoluyla e-Hesap Özeti talimatı vermek için, EKSTRE yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454’e SMS atabilirsiniz.

Ziraat banka hesap ekstresi nasıl alınır?

Ziraat Bankasının, İnternet Şubesi üzerinden, Mobil Şube ve 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden hesap ekstresi alabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası ATM’leri üzerinden de kredi kartı ekstresi alınabilmektedir. i.

Işcep hesap özeti nasıl öğrenebilirim?

İşCep, Maximum Mobil veya İnternet Şubemiz aracılığıyla Kartlarım > Kart Ayarlarım > Dijital Hesap Özeti Tercihi adımlarını izleyerek ya da 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemiz aracılığıyla 9 haneli müşteri numaranızla 6 haneli müşteri şifrenizi veya kart numaranızla kart şifrenizi tuşlayarak ulaşacağınız Müşteri …

Banka hesap ekstresi nasıl alınır?

Banka Ekstresi Nasıl Alınır?

  1. SMS ile öğrenme,
  2. Mobil bankacılık ile öğrenme,
  3. İnternet bankacılığı ile öğrenme,
  4. Atm üzerinden öğrenme,
  5. Müşteri hizmetlerini arayarak öğrenme,
  6. Şubeye giderek öğrenme.

Hesap hareketleri kaç yıl saklanır?

5411 sayılı Kanunun bu maddesinde 4389 sayılı Kanunun 13 üncü maddesinin 5 inci fıkrasındaki düzenleme esas alınmıştır.4389 sayılı Kanunda bankaların belge saklama süresine ilişkin bir süre öngörülmemiş iken, TTK 68 maddede öngörülen 10 yıllık saklama süresine bu kez maddede açıkça yer verilmiştir.

Ziraat Banka hesap ekstresi nasıl alınır?

Hesabımda ne kadar para var e-devlet?

e-Devlet Kapısı Hizmetleri için www.turkiye.gov.tr adresine girdikten sonra sitedeki arama çubuğuna “Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama” yazarak bu hizmete ulaşabilirsiniz.

Banka hesap özeti nasıl alınır DenizBank?

E-posta hesap özeti talebinizi İnternet Şubesi,0850 222 0 804 DenizBank İletişim Merkezi ve DenizBank Şubelerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı ekstresi nasıl öğrenilir?

Kredi kartı ekstre bilgilerimi nasıl öğrenebilirim? Kredi kartı ekstre bilgilerinizi İnternet Şubesi, Mobil Şube, SMS Bankacılığı, 444 00 00 – 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezi, ATM’lerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Kredi kartı ekstrelerinizi e-posta olarak da gönderilmesini talep edebilirsiniz.