Yurtdışı aramaları nasıl kapatabilirim?

Yurt dışında paketsiz internet kullanımınızın hiçbir zaman durdurulmasını istemiyorsanız IPTAL Yurt Disi FUS yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Hattımı yurt dışına nasıl kapatırım Turkcell?

Hattınızı yurt dışını aramalara açık hale getirmek için tıklayınız. Ayrıca, yurt dışını aramaya açmak için YURTDISI ARAMA , kapatmak için IPTAL YURTDISI ARAMA yazıp ücretsiz 2222’ye SMS göndererek de yapabilirsiniz.

Telefon yurt dışı aramalarına nasıl kapatılır?

Hattınızı uluslararası aramalara kapatmak içinse ULUS KAPAT yazıp 7000’e gönderebilirsiniz….Hattınızı Yurtdısı Aramalarına Kapama:

  1. Türkiye uluslararası çıkış kodu(00)*,
  2. Aranılan kişinin ülke kodu**,
  3. Aranılan kişinin kullandığı şebekenin prefiksi,
  4. Aranılan kişinin numarasını tuşlayabilirsiniz.

Türk Telekom uluslararası arama nasıl kapatılır?

Türk Telekom müşterileri Türk Telekom hattımı yurt dışına kapatmak istiyorum diyorsanız Türk Telekom müşteri hizmetlerini numarası olan 444 1 444 arayabilir yada Online işlemler uygulamasına giriş yaparak hattınızı yurt dışına kapatabilirsiniz.

Uluslararası dolaşım nasıl kapatılır?

Uluslararası Dolaşım’ı kapatma veya seyahate hazırlanma Hücresel Veri’yi ve Uluslararası Dolaşım’ı kapatın. Ayarlar’ı açıp Hücresel, Hücresel Veri veya Mobil Veri’ye dokunun. Hücresel Veri’yi kapatın, ardından Seçenekler’e dokunup Uluslararası Dolaşım’ı kapatın.

Hattımın yurt dışına açık olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Hattınızın yurt dışını aramaya açık olduğunu kontrol etmek için YURTDISI ARAMA yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Türkiye’den yurtdışını aramak ne kadar?

Görüntülü arama ücretleri sesli arama ücretleri ile aynıdır. Türkiye’den yurtdışına gönderilen SMS’ler KDV ve ÖİV dahil 0,82 TL/SMS olarak ücretlendirilir….Standart Uluslararası Arama ve SMS Fiyatları

Uluslararası Bölge Arama Yönü Ücretlendirme Periyodu (sn.)
ORTA DOĞU PSTN / GSM 60
DİĞER PSTN / GSM 60
K.K.T.C PSTN / GSM 60