Vodafondan yurtdışını aramak ne kadar?

Vodafone Yurtdışı Arama DK Ücreti Vodafone yurtdışı arama dakikası ne kadar sorusuna cevap vermek gerekirse yurtdışı arama ücreti Arama /Aranma 1,02TL, SMS 71,4kr. olarak belirlenmiştir.

Yurtdışını aramak kaç TL?

Standart Uluslararası Arama ve SMS Fiyatları

Sabit Hat (TL/dk.) Mobil Hat (TL/dk.)
Avrupa 0,61 2,24
Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ve Kuzey Amerika* 1,58 2,55
Orta Doğu 2,80 2,80
Diğer 3,47 3,47

PTT kargo ile yurtdışına kaç günde gider?

Ülkemiz kabul yurtdışı varışlı gönderiler postaya verildiği merkezin yurtdışı alıp verme merkezimize olan uzaklığına ve tercih edilecek yollama şekline (yüzey veya uçak) göre en geç üç(3) gün içerisinde varış ülkelerine sevk edilmekte ve teslim süresi varış posta idaresinin teslim standartına göre deşiklik arz etmekte …

Yurt dışında gelen SMS ücretli mi?

Yurt Dışında Kullanım Yurt dışındayken aldığınız SMS’ler ücretlendirilmemektedir.

Yurtdışını aramak için ne yapmalıyım?

Türkiye’den yurtdışındaki bir numarayı ararken; numaranın başına Uluslararası AramaKodu “00” veya “+” eklenerek arama yapılmalıdır.

Vodafone hangi ülkelere bedava?

Vodafone Mağazalarından Red tarifenize ek olarak tanımlatacağınız ücretsiz 120 dakika Yurtdışı Arama ile tüm cep, ev ve iş numaralarını ücretsiz arayabileceğiniz ülkeler:

  • Almanya.
  • Amerika.
  • Arnavutluk.
  • Avustralya.
  • Çek Cumhuriyeti.
  • Fransa.
  • Gana.
  • Güney Afrika.

Türk Telekom yurtdışı arama ücretleri ne kadar?

10 Şubat 2021 tarihi itibarıyla, faturalı mobil hat ile Türkiye’den Avrupa bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 1,84 TL/DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,08 TL/DK; Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ve Kuzey Amerika bölgesi yönüne sabit hatlara yapılan aramalar 2,41 TL/DK, mobil hatta yapılan aramalar 4,59 …

Turkcell Yurtdışı dk kaç TL?

Yurt dışı 008816 veya 008817 ile başlayan numaralara yapılan aramalar Faturalı Hatlar ve Hazır Kart için dakikası KDV ve ÖİV dahil 35,70 TL olup ücretlendirme periyodu 1 saniyedir.

1 SMS ücreti ne kadar?

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom faturalı/faturasız hatlar için 1903’e atılan her bir SMS, 20 TL olarak ilgili GSM operatörü tarafından faturanıza/hesabınıza yansıtılmaktadır. BIRAKMAM SENİ kampanyasında SMS Destekçilerinin telefonlarına Teşekkür Mesajı gönderilmektedir.

Yurtdışındayken aranmak ücretli mi?

Türkiye’deyken yurt dışından arandığımda ücretlendirilir miyim? Hayır, Türkiye’deyken yurt dışından arandığınızda ücretlendirilmezsiniz.