Üzerime kayıtlı şirket varmı nasıl öğrenebilirim?

E-Devlet üzerinden üzerime kayıtlı şirket sorfulaması kolayca yapılabilir. E-Devlet’de “Hizmetler” sekmesinde “Gümrük ve Ticaret Bakanlığı” başlığı altında “Sahibi / Ortağı / Yetkilisi Olduğum Ticari İşletme veya Şirketler” seçeneğine tıklayarak anında tüm kayıtları görebilirsiniz.

Şirket sahibi nasıl öğrenilir?

Üye olup giriş yaptıktan sonra mersis.gtb.gov.tr/Common/FirmaSorgulamaIslemleri/FirmaSorgulama giderek sorgulama yapmaya başlayabiliriz. Sorgulayacağımız şirketin MERSIS numarasını biliyorsak işimiz çok kolay. Bilmiyorsak ticaret ünvanı ile de arama yapabiliriz.

Kim Market zincirinin sahibi kimdir?

Kim Marketler Zinciri 1997 Yılında Ersan Kardeşler tarafından ortaklık olmadan, öz sermaye ile kurulmuş bir Türk şirkettir. KİM Market Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan 1966 yılında Bitlis’te doğdu.

Kim Marketin açılımı nedir?

kısaca kim olarak bilinen, “kazançlı istanbul marketleri” olan açılımını da kalite ve indirimde marka olarak değiştiren market zinciridir. değişim sebebi ise, artık sadece istanbulda değil, diğer illerde de mağazalar açıyor olmalarıymış.

Üzerime telefon hattı var mı?

e-devlet üzerinden vatandaşlar şifre ve TC kimlik numarası ile giriş yapıldıktan sonra arama kısmına mobil hat sorgulama yazarak hizmet verilen bölüme ulaşabilirsiniz. Sorgulama tüm GSM hatlarında yapıldığı için adınıza açılan tüm hatları görebilirsiniz.

Her şirketin Mersis numarası var mı?

Merkezi Tüzel Kişilik Bilgi Sistemi kısa adıyla MERSİS, 2006 yılında Yüksek Planlama Kurulu tarafından oluşturuldu. Bu sistemin kuruluş amacı; ticari kuruluşlara ait bilgilerin devletle ve diğer tüzel kişilerle dijital ortam üzerinden kolayca paylaşılmasıdır. Her şirket tüzel kişiliğine ait bir MERSİS numarası vardır.

Ersan Alışveriş kimin?

Atilla Ersan, Kiler çatısı altından ayrılmalarıyla ilgili olarak ise, “Kiler tabelası altında iki ayrı şirket vardı. Marketlerin bir kısmı Kiler A.Ş’ye diğer bir kısmı da Ersan Alışveriş Hizmetleri ve Gıda A.Ş’ye aitti.

Ekomini Market kime ait?

Şok ve DiaSA’yı Ülker grubunun alımının ardından yeniden şekillenen ‘ucuz market’ pazarının sürpriz oyuncusu Anadolu grubu kısa sürede 71 ilde yayıldı Efes Pazarlama Dağıtım ve Ticaret tarafından kurulan ve hızlı tüketim malları sektöründe “faaliyet gösteren ‘Ekomini’ adlı market zinciri 71 ilde 705 şubeye ulaştı.

Kim Market personel çalışma saatleri?

KİM MARKET ÇALIŞMA SAATLERİ KİM hafta içi : 10.00 – 18.00 arası çalışıyor. KİM HAFTA SONU: 10.00- 17.00 arası çalışıyor.

Üzerime kayıtlı kaç hat var?

Bir kişi üzerine kaç tane hat alabilir?

ile sınırlandırılıyor. Yetkili bir bayiden aynı kişi adına bir ay içerisinde en fazla 4 adet faturasız hat tesis edilebiliyor.