Üzerimdeki negatif enerjiden nasıl kurtulurum?

Eğer negatif enerjinin evinizde olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken şey basit! Şeffaf olan herhangi bir bardağa, 3’te birini dolduracak kadar deniz tuzu ekleyin. Kalan boşluğa ise yarı yarıya sırasıyla su ve beyaz sirke ekleyin. Bu bardağı negatif enerji olan bölgeye koyun ve 1 gün bekleyin.

Evde kötü enerji için ne yakılır?

Adaçayı ya da birkaç defne yaprağı yakıp evinizde dolaştırırsanız enerjinin yükseldiğini hissedeceksiniz. Binlerce yıldır ritüellerde de kullanılan adaçayı evinizi kötü enerjiden, nazardan arındırmanın en etkili yolu.

Pozitif enerji nasıl kazanılır?

Evinize Pozitif Enerji Yüklemenin 12 Yolu!

 1. TEMİZLİK, DÜZEN VE SADELİK!
 2. 1- Yaşam alanınızda kullanmadığınız ne varsa ayıklama işlemi!
 3. 2- Sizde kötü anısı olan hiç bir eşyayı evinizde tutmayın.
 4. 3- Kırık, çatlak, bozuk ne varsa atın!
 5. 4- Evinizi temizleyin.
 6. 5- Evde kuru çiçek varsa (üzgünüm ama seviyorsanız da) atın…

Enerjiye ne iyi gelir?

10 Dakikada Enerjinizi Yükseltmenin 10 Yolu

 • 1/10. Kahvaltı Yapın.
 • 2/10. Kan Dolaşımınızı Aktif Edin.
 • 3/10. Stressavar Kuruyemişleri Sevin.
 • 4/10. Su İçin.
 • 5/10. Nane veya Tarçın Kabuğu Koklayın.
 • 6/10. Hareket Edin.
 • 7/10. Güneşe Çıkın.
 • 8/10. Mutlu Edecek Melodiler Bulun.

Tuz sirke ve su eve koyunca ne olur?

Cam bir bardak içerisine bir tatlı kaşığı tuz koyup yarıya kadar sirke doldurun. Aynı oranda su koyarak üstünü tamamlayın. Bu karışımı evinizde özellikle de görünmeyen bir köşeye koyun. 24 saatten sonra evinizdeki tüm negatif enerji bu suya çekilecek ve evinizin enerjisi temizlenecektir.

Vücuttan enerji nasıl atılır?

Vücuttaki statik elektrikten kurtulmanın en hızlı yolu, elektriğin vücudunuzdan toprağa boşaltmaktır.

 1. Vücuttaki statik elektriğin fazlasını dışarı atmak için el ile toprağa dokunarak yani bir nevi toprak hattı yaparak.
 2. Çıplak ayakla temiz bir toprağa basmak.

Evde mum yakmak negatif enerjiyi alır mı?

Zevkinize göre seçtiğiniz bir esans içeren mum ve tütsüler kötü kokuları da kötü enerjileri de temizler. Özellikle beyaz mum yakmanız daha verimli olacaktır.

Tuz negatif enerjiyi alır mı?

Negatif enerjiyi çeken kaya tuzunu mümkünse evin giriş kapısına yakın bir yere kase içinde koymalısınız. Saf tuzun, enerjiyi üzerinde toplayarak ev halkını koruduğuna inanılır. Koyulan tuzun düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Burada önemli olan hafta boyunca enerjiyi toplamış tuzun çöpe değil tuvalete atılmasıdır.

Negatif enerji insanı nasıl etkiler?

Sağlıklı bir bedende negatif enerji bulunmaz,eğer hastalık varsa veya kişi hep olumsuz,pesimist ve beyninde kısır döngülerle yaşıyorsa negatif enerji üretmeye başlar.İşte o zaman birçok hastalıklara zemin hazırlanmış olur. Ayrıca negatif olan bir insan mutsuzdur, sürekli mutsuzluksa beraberinde depresyonu getirir.

Dişil enerji yükseltmek için ne yapmalı?

Ancak sevmek, üretmek ve hoşgörülü olmak dişil enerjiyi artırır. Bunun yanında cinsel dürtüleri reddetmek de dişil enerjiyi zayıflatır. Dişil enerjiyi yükseltmek için bu enerjiyi daima hatırlayın ve iç dünyanıza hatırlatın. Merkeziniz olan iç dünyanıza yönelin ve gelen güzel enerjileri kabul edin.

Dişil Enerji yükseltmek için ne yapmalı?

Hayat enerjimi nasıl kazanabilirim?

Yoga yapmak, doğa yürüyüşleri, sanatsal aktiviteler, ritüeller yaşam enerjinizi geri kazanmada size yardımcı olacaktır. Kötü Duygulardan Uzaklaşın! Başkalarına yönelik kin, öfke, kıskançlık gibi kötü duygulardan uzaklaşın. Bu olumsuz duygular karşınızdaki kişi yerine size zarar verir, frekansınızı düşürür.