Uçak bileti sigortası ne kadar?

Uçak biletinizi satın alırken yapacağınız sigorta ile seyahat süresince kendinizi 15 ayrı riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Hastalanmanız durumunda yurtiçinde 1.000 Euro, yurtdışında ise 30.000 Euro’ya kadar tedavi masraflarınız karşılanır. Primleriniz kalış süresine göre değişir.

Pegasus bilet iptali kesinti ne kadar?

Uçuşunuza 2 saatten az bir süre kaldığında biletinizle ilgili hiçbir değişikliğe izin verilmeyip tarafınıza iade gerçekleştiremezsiniz. Biletinizi iptal ettirmek istediğinizde ise uçuşunuza 12 saat ve 12 saatten fazla bire süre kaldığı durumda 95 TL işlem bedeli talep edilmektedir.

Otel rezervasyonları iptal ediliyor mu?

Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal – değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur.

Iptal sigortası ne demek?

İptal Güvence Paketi, tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. İptal Güvence Paketi ile %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

THY seyahat sigortası ne işe yarar?

Gulf Sigorta Seyahat Sigortası uçuş iptalinden bagaj kaybına, rötarlı uçuşlardan tedavi masraflarına kadar karşılaşabileceğiniz pek çok soruna karşı seyahatinizi teminat altına alır ve 24 saat boyunca asistans (destek) hizmeti sunar.

Pegasusta bilet iptali var mı?

Biletini satın aldığın andan itibaren 24 saat içinde ücretsiz iptal etme şansı sadece Pegasus’ta!

Pegasus bilet iadesi kaç günde gelir?

İptal edilen biletlerin iadesi tarafımızdan bankanıza iletilir ve bankanızın iade prosedürüne bağlı olarak 1-7 iş günü içerisinde hesabınıza yansır. 7 iş günü geçmesine rağmen iadenizi hesap hareketlerinizde göremiyorsanız konu ile alakalı Canlı Destek ya da Müşteri Hizmetleri ekibimize bağlanabilirsiniz.