TikTak km paketi nasıl alınır?

TikTak paketi nasıl satın alabilirim? Avantajlı paketlerimize, mobil uygulamamızın Profil sayfasındaki “Ön Ödemeli Bakiye Yükle” sekmesinden ulaşabilirsin. TikTak mobil uygulamasına kaydettiğin kredi kartın üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsin.

Araç km ile oynanmış ne yapmalıyım?

isterse sıradan bir vatandaştan satın alınmış olsun, kilometre sayacı düşürülmüş bir araç satın alan alıcılar, satış bedelinin iadesini (sözleşmeden dönme) talep edebileceği gibi, satış bedelinde indirim veya satılanın ayıpsız olanı ile değiştirilmesini de talep edebilir.

TikTak mesafe ücreti ne?

Bütün araçlarda, kiralama başına 200 km ücretsiz olarak sunulurken dakika fiyatları 0.99 TL ile 2.15 TL arasında tutulmuş.

TikTak araç kiralama fiyatları ne kadar?

TikTak fiyat listesi

Kategori Araçlar Dakikalık Kiralama Bedeli
City Renault Mégane, Seat Leon, Hyundai i30, Opel Astra, Peugeot 308 1.60 TL
City+ Volkswagen Golf, Audi A3, BMW 1 Serisi, Mercedes A Serisi 1.80 TL
Comfort Renault Mégane Sedan, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, Opel Astra Sedan 1.69 TL

Km düşürülmüş araç aldım ne yapmalıyım?

Yüksek mahkeme, satıcının, sattığı aracın kilometresinin düşürüldüğünün bilmemesi halinde bile gizlenen ayıplardan sorumlu olduğuna hükmetti. Emsal nitelikteki kararla kilometresinin düşürüldüğü ortaya çıkan araç, satıcıya verilip bedeli iade alınabilecek.

TikTak provizyon nedir?

Kiralamak istediğiniz aracı uygulama üzerinden belirleyip aracın yanına gittiğinizde TikTak öncelikle sizden aracı kontrol etmenizi istiyor. Araç kiralama adımında TikTak seçtiğiniz aracın özelliklerine göre değişen bir provizyon ücreti talep ediyor. Bu ücret de araçla işiniz bittiğinde tekrar hesabınıza iade ediliyor.

TikTak araç kiralama kime ait?

Hedef Filo, kurumsal ve bireysel araç paylaşım platformu olarak hizmet veren TikTak by Hedef Filo’yu kullanıma sundu. Geçtiğimiz yıllarda Hedef Filo’nun kurumsal araç paylaşımı sağlayan Carbon ve Volt Lines’a yatırım yaptığını sizlere aktarmıştık.