THY Business lounge kimler kullanabilir?

Turkish Airlines Lounge Business’tan kimler yararlanabilir? Türk Hava Yolları veya Star Alliance üye havayollarıyla yurtdışı uçuşlarında Business Class’ta seyahat eden tüm yolcularımız özel yolcu salonumuzdan yararlanabilir.

THY lounge ücretli mı?

Elite ve Elite Plus üyelerimiz ise hem iç hem de dış hat seferlerinde bir misafirleriyle birlikte Turkish Airlines Lounge’lara ücretsiz giriş yapabilirler.

THY CIP ücreti ne kadar?

*İndirimli ücret: Corporate Club üyesi yolcu ve bir misafiri ile Elite ve Elite Plus yolcular ve bir misafiri veya aile üyelerini kapsar….CIP Özel Yolcu Salonu Kullanımı Ücretleri Güncellendi.

Havalimanı Standart Ücret İndirimli Ücret*
Sabiha Gökçen İç Hatlar 80 TL 50 TL
Sabiha Gökçen Dış Hatlar 120 TL 80 TL

Istanbul Sabiha Gökçen lounge hangi kartlar geçerli?

Ek bir karta ihtiyaç duymadan Miles&Smiles Platinum ve Privé kredi kartlarınız ile iş ve özel yolculuklarınızda kullandığınız havayolu veya biletlerinizin sınıfı dikkate alınmaksızın, dünyanın her yerinde anlaşmalı havalimanı lounge’larından hizmet alabilirsiniz.

THY business class ayrıcalıkları nelerdir?

Business Class koltuklarının özellikleriyle* yolculuktan aldığınız keyif artacak.

  • Tamamen yatırılabilen ve 193 cm uzunluğunda yatak haline gelen koltuklar.
  • Koltuk kontrol paneli.
  • Kişiye özel okuma lambası
  • Masaj özelliği.
  • Ayarlanabilen ve dönebilen yemek masası
  • Priz.

Istanbul havalimanı CIP Lounge açık mı?

İstanbul havalimanı CIP Lounge çalışma saatleri nedir? Lounge, tüm ziyaretçilerin hizmetinde 24 saat açıktır.

Istanbul yeni havalimanında hangi Lounge var?

Seyahat stresini geride bırakarak ayrıcalıklı havalimanı deneyiminin tadını çıkaracağınız İGA Lounge’da misafirlerimizi bekliyoruz. İGA İç Hatlar Lounge giden yolcu katında 357,49 m2 alanda 43 kişiye aynı anda oturma kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Istanbul havalimanı CIP açık mi?

Türk Hava Yolları, İstanbul Havalimanı’nda business ve elite-elite Plus kart sahibi olan yolculara özel hizmet verdiği İç Hatlar CIP yolcu salonunu yeniden açtı. THY’nin iç hatlar CIP salonu, terminal ana girişinde ayrı bölümde yer alıyor. Yolcular buradan uçağa servis aracıyla hızlı olarak geçebiliyor.

Sabiha Gökçen THY iç hat CIP lounge nerede?

Türk Hava Yolları iç hatlar özel yolcu salonu Sabiha Gökçen Havalimanı VIP binası yanındadır.

Sabiha Gökçen CIP salonu açık mı?

İstanbul Sabiha Gökçen İç ve Dış Hatlar Özel Yolcu Salonları 28 Haziran itibarıyla hizmete açılmıştır.

THY Business farkı nedir?

Business Class uçak biletinin sunduğu avantaj uçakta ayrıcalıklı bir yolculukla sınırlı değil. Daha fazla bagaj hakkı, sıra beklemeden özel kontuarda check-in hakkı, ücretsiz lounge kullanımı ve özel kapıdan uçağa biniş gibi hizmetlerle uçuş öncesinde hiçbir stres yaşamadan uçağa geçip yolculuğunuzu yapabiliyorsunuz.

First Class kaç TL?

First Class uçak biletleri 30.000 Dolar’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Etihad Havayolları özel pilot ve özel kabinlerde seyahat etmenizi sağlayarak sanki 5 yıldızlı bir otelde vakit geçiriyormuş hissini sizlere vermektedir. Etihad First Class fiyatları ise 29.000 Dolar’dır.

THY Business lounge kimler kullanabilir?

Turkish Airlines Lounge Business’tan kimler yararlanabilir? Türk Hava Yolları veya Star Alliance üye havayollarıyla yurtdışı uçuşlarında Business Class’ta seyahat eden tüm yolcularımız özel yolcu salonumuzdan yararlanabilir.

Havalimanında CIP nasıl kullanılır?

CIP (Commercial Important Person) Ticari önemi olan kişiler için havalimanında verilen özel hizmetlerdir. Özel hizmetler içerisinde ücretsiz yiyecek içecek, kablosuz internet ve masaüstü bilgisayarlar, rahat koltuklar TV ve radyo, özel araç ile uçağa gitme ve koltuk seçiminde öncelik gibi ayrıcalıklar bulunur.

Istanbul Havalimanı lounge hangi kartlar geçerli?

Hava yolu loungeları’ndan nasıl yararlanacaksınız? Ek bir karta ihtiyaç duymadan Shop&Fly Business, American Express Business, American Express Corporate veya Miles&Smiles Business kartınız ile yurt içi ve yurt dışı lounge hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Business lounge ücretsiz mi?

Lounge İstanbul’a Miles&Smiles Elite, Elite Plus ve Star Alliance Gold üyesi yolcularımız giriş yapabilir. Ayrıca Business Class’ta seyahat eden tüm yolcularımız Lounge İstanbul’a ücretsiz giriş yapabilir.

Havalimanı CIP kimler kullanabilir?

CIP (Commercial Important Person) ticari önemi olan kişilerdir. CIP salonundan iş adamları, devlet sanatçıları, sanatçılar, tur operatörlerinin yolcuları, havayolu şirketi tarafından CIP olarak onaylanan yolcular yararlanabilirler.

İstanbul Havalimanı lounge hangi banka?

Miles&Smiles Garanti BBVA Platinum ve Privé kredi kartlarınız, size dünyada 700’den fazla havalimanında lounge kapılarını özel ayrıcalıklarla açıyor, size keyifli anlar yaşatıyor.

Havalimanı lounge nasıl kullanılır?

Basitçe buraya girmek için ekstra para ödersiniz. Satın aldığınız uçak bileti lounge hizmetlerini içerebileceği gibi bazı kredi kartları ya da uçuş kartları da bu hizmete doğrudan erişmenizi sağlar. Kimi zaman yolculara overbooking olma durumunda da lounge hizmetleri sunulur.