Split nasil bir film?

Kısacası Split, daha çok Shyamalan’ın filmlerini takip ediyorsanız bayılacağınız bir film. Senaryosu yaratıcı, oyunculuklar inanılmaz ve teknik açıdan çok başarılı. FİLMİN İYİ YANLARI: + James McAvoy, Anya Taylor-Joy ve Betty Buckley’in müthiş performansları.

Split hangi filmin devamı?

Glass
Parçalanmış/Devam filmleri

M. Night Shyamalan, iki orijinal yapıtı – 2000 yılından Ölümsüz (Unbreakable) ve 2016 yılından Parçalanmış (Split) hikayelerini – yepyeni bir gerilimde bir araya getiriyor: Glass. Ölümsüz filminde rol alan Bruce Wills, David Dunn rolünde, Samuel L. Jackson ise takma adı olan Bay Glass olarak geri dönüyor.

Split konusu gerçek mi?

Çoklu Kişilik Bölünmesi Yaşayan Kevin’ın Hikayesi, Billy Milligan’ın Gerçek Yaşamına Dayanıyor. 13 Şubat 1955 yılında doğan Billy Milligan, üç tecavüz davasıyla yargılandı ve çoklu kişilik bölünmesini savunmasında kullanan ilk isim oldu ve bu sebeple işlediği suçlardan aklandı.

Split hangi ülkenin Filmi?

Split (Güney Kore filmi)

Split
Süre 116 dakika
Ülke Güney Kore
Dil Korece
Hasılat 5,3 milyon dolar

Split korku filmi mi?

20 ocak 2017 tarihinde vizyona girecek olan, altıncı his filminden hatırladığımız yönetmen m. night shyamalan’ın korku filmi. korku (horror) filmi değilmiş. yayınlanan fragman da korku değil, gerilim (thriller) olduğunu kanıtlıyor. fragmana dek filmin konusu saklanmıştı. saklamakta haklılar.

Split kaç yaş üstü?

Gerilim, Fantastik, Korku 117 dk. 15 yas ve uzeri izleyici kitlesi icindir. Şiddet ve korku unsurları içerir.

Glass devam filmi gelecek mi?

Bu yıl gösterime giren son filmi Split ile küllerinden yeniden doğan M. Night Shyamalan, Unbreakable ve Split’in devam filmi olan Glass isimli yeni sinema projesiyle izleyici karşısına çıkacak

Parçalanmış kaç yaş üstü?

Gerilim, Fantastik, Korku 117 dk. 15 yas ve uzeri izleyici kitlesi icindir.

Split filminin konusu ne?

Çoklu Kişilik Bozukluğu’ndan mustarip genç adam Kevin’ın 23 ayrı alter egosu vardır. Bu alter egoları arasında en baskın olanı da suça meyilli olan bir karakterdir. Market çıkışında 3 kız kardeşi kaçıran Kevin onları bodrumuna hapseder.

Split neyi anlatıyor?

başrollerini x-men serisinin genç charles xavier’i james mcavoy, the witch ile yıldızı parlayan anya taylor-joy ve betty buckley’nin üstlendiği filmde, çoklu kişilik bozukluğundan müzdarip ve 23 ayrı alter egosu olan kevin’ın (mcavoy), bir gün bir market çıkışında 3 genç kızı kaçırması ve onları bodrumuna hapsetmesinin …

Split filmi nerede çekildi?

Korku Yönetmeni Shyamalan Yönetmen M. Night Shyamalan, korku/gerilim filmlerinin günümüzdeki en büyük temsilcisi. Bu filmin kariyerinin en zorlu yapımı olduğunu belirtiyor. ‘Parçalanmış’ filmi, yönetmenin doğduğu ABD’nin Philadelphia eyaletinde çekildi.

Split filmi kac saat?

1 saat 57 dakika
Parçalanmış/Süre