Sahibinden nereye şikayet edilir?

Sahibinden.com’da yer alan ilanınızın kaldırılma sebebini öğrenmek istiyorsanız, 7/24 hizmet veren 0850 222 44 44 numaralı çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Sahibinden ilan Şikayet Nasıl Yapılır?

sahibinden.com da hatalı olduğunu düşündüğünüz bir ilan için ilgili ilanın İlan Detay sayfasında fotoğrafların yanındaki detay kriterlerin altında İlan ile İlgili Şikayetim Var bağlantısını kullanarak açılan bölümden size sunulan seçeneklerden uygun olanını seçerek bize şikayetinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sahibinden com yıllık üyelik ücreti ne kadar?

Hayır, sahibinden.com’a üye olmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir.

Sahibinden nasıl güvenli alışveriş?

Güvenli Alışverişin İpuçları

  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.
  3. Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.

Sahibinden com nasıl bir şirket?

sahibinden.com, gayrimenkul, vasıta, alışveriş ürünleri ve hizmetler gibi birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur. Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. sahibinden.com hâlen Aksoy Group bünyesindedir.

Sahibinden ilan neden reddedilir?

Hatalı/eksik kimlik bilgileri ile ilan yayınlamak; sahibinden.com’da yayınlanan ilanlar kullanıcıların isimleriyle ile yayınlanır. Bu nedenle ad-soyad bölümünde ad-soyad yer almayan ilanlar reddedilir. Ad-soyad bilgilerinizi Bana Özel > Üyeliğim > Üyelik Bilgilerim kaydedebilirsiniz.

Detaylı arama vitrini nedir?

Detaylı Arama Vitrini “Detaylı Arama” sayfasına gelen tüm alıcılara ulaşmak mümkün! İlanınız sahibinden.com’un web ara yüzünün ana sayfasında yer alan ‘Detaylı Ara’ linkini tıklayarak, kriterli arama yapmak isteyen alıcılara ulaşsın istiyorsanız Detaylı Arama Vitrini alabilirsiniz.

Sahibinden com neden ilan veremiyorum?

Sahibinden ilan vermek kaç para?

*Emlak kategorisinde ilk ücretli ilana özel ilan ücreti 155 TL yerine indirimli olarak 119 TL’dir. İkinci ücretli ilandan itibaren standart ücret (155 TL) uygulanmaktadır. **Vasıta kategorisinde ilk ücretli ilana özel ilan ücreti 189 TL yerine indirimli olarak 149 TL’dir. İkinci ücretli ilan fiyatı 189 TL’dir.

Sahibinden Kurumsal Üyelik nasıl alınır?

Kurumsal üyemiz olmak için öncelikle Kurumsal Üye Ol sayfamızdaki üyelik formunu doldurmanız ve e-posta adresinize göndereceğimiz e-postada yer alan “Üyeliğimi Onayla” butonuna basmanız gerekir.

Sahibinden GeT nasıl açılır?

sahibinden.com Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız. Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz ödeme Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır.

Sahibinden nasıl ödeme yapılır?

Kurumsal kullanıcılar ise kredi ve banka kartının yanı sıra havale ve EFT yöntemiyle de doping satın alabilir. Anlaşmalı kredi kartı veya banka kartlarıyla Peşin, 3 taksit ve 6 taksit ödeme seçenekleri tercih edilebilir. Anlaşmalı olmayan kredi kartı veya banka kartları için sadece peşin ödeme alınır.