Posta kaç günde gider?

PTT kargo yurtiçinde tahmini olarak 1 ile 4 gün arasında teslimat yapar. Teslimatların zamanı için iki nokta arasındaki mesafe önemlidir. Yani kargonun ulaşacağı nokta ne kadar uzakta ise kargonun teslim süresi de uzayabilir.

Acele posta Servisi kaç TL?

ACELE POSTA SERVİSİ

ACELE POSTA SERVİSİ ÜCRET TARİFESİ
YURT İÇİ
1 50 Grama Kadar 13.50 TL
2 100 Grama Kadar 14.00 TL
3 250 Grama Kadar 14.50 TL

PTT kargo şubede ne kadar bekler?

PTT Kargo Bekleme Süresi Kaç Gün? Eğer kimse yoksa haber verildiği tarihin ertesi gününden itibaren alınmak üzere PTT işyeri adresliler dâhil onbeş (15) gün bekletilir. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

PTT hızlı kargo nedir?

Yurt içi ve yurt dışı gönderimler PTT’de hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. PTT işyerleri en fazla 2 kilograma kadar olan paketleri APS kurye olarak kabul etmektedir. PTT işyerlerinde APS kurye kabul işlemleri kısa sürede gerçekleşir. Gönderi, kayda tabi tutulmakta, sevki ise hemen yapılmaktadır.

PTT APS kaç TL?

PTT kargoda 1 kg olan gönderinin ücreti ( 1 kg dahil olmak üzere) 16,25 TL’dir. PTT kargoda 2 kg olan gönderinin ücreti ( 2 kg dahil olmak üzere) 18,25 TL’dir. PTT kargoda 3 kg olan gönderinin ücreti ( 3 kg dahil olmak üzere) 20 TL’dir.

APS ücreti kaç TL?

Posta kartları yurtiçinde 2,00 TL yurtdışında 4,00 TL, APS kurye gönderileri 1000 grama kadar il içi adrese teslimde 11,75 TL, 2000 grama kadar il içi adrese teslimde 15,75 TL oldu.

Şubeye giden kargo kaç gün bekler?

Adreste alıcının olmaması durumunda, adrese kargoyu getirdiğimize dair ihbar notu bırakılır ve kargo şubeye geri getirilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde alıcı tarafından şubemize gidilerek teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.