Polis evinde misafir kalabilir mi?

Kamu kurumu personeli veya Emniyet Mensubu olmayan vatandaşlar ise Emniyet Teşkilatı birimlerinde çalışan personelin referans olduğunu belirttiği dilekçesi ve kurum kimlik fotokopisiyle onaylı misafir tarifesiyle konaklama hizmetinden yararlanabilirler.

Polis kampına kimler gidebilir?

Kimler Kalabilir?

  • Emniyet Teşkilatı Çalışanı (Emekli, STK kartı, Şehit ve Gazi yakınları) ve anne, baba, eş, çocukları
  • Kamu personeli ve anne, baba, eş, çocukları
  • Emniyet personeli olan birinin referansı ile onaylı misafir olmak gerekmektedir.

Polis evinde kahvaltı dahil mi?

Odalarımızın tamamında Televizyon, Klima, Minibuzdolabı, Şaç Kurutma Makinası, Kablosuz İnternet, dahili telefon, eşya dolabı, merkezi ısıtma ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Restoranımızda 150 kişilik kapasitesi ile sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetleri verilmektedir.

Polis evinde neler var?

Polis Evimiz Değerli Misafirlerimizin Hizmetinde 21 adet Tek kişilik 2 yataklı oda olmak üzere Toplam 32 adet oda kapasitelidir. Ortak kullanım alanlarında Spor Salonu, Sauna, 100 kişilik Restoran ve 100 kişilik Toplantı Salonu, Çamaşırhane, Lokal gibi hizmetler sunulmaktadır.

Polisevi nedir?

orduevleri yada öğretmen evleri türevi, sadece emniyet te$kilatı mensuplarının vede misafirlerinin yararlanabileceği ucuz oteller. istanbul’da baltalimanı semtinde böyle bir yer vardır. uludağ’da olanı grand yazıcı’nın yanında bulunan tesis. izmir karataş’ta muhteşem körfez manzaralı olan moral eğitim merkezi.

Polis evinde alkol var mı?

Geçen hafta sonundan itibaren il ve ilçelerdeki ‘moral eğitim tesisi’ statüsündeki polisevlerinde alkollü içki sunumu ve satışına yasak geldi. Adalet Bakanlığı kaynakları, yine ‘moral eğitim tesisi’ statüsündeki Bakanlığa bağlı kamplar ya da Hakimevlerinde alkol satışı ya da sunumunun yasak olmadığını vurguladılar.

İzmir polis evi hangi ilçede?

Narlıdere Polis Evi, İzmir’in tarihi ve doğal güzellikleri ile daima gözde olan Narlıdere ilçesinde yer almaktadır.

Aliağa Polis plajına kimler girebilir?

sadece polislerin ve kamu görevlilerin girebildiği bir plaj. aynı zamanda aileleri de görebiliyor. giriş ücreti kişi başı 7.5 tl. çiftli şezlong ücreti de 7.5 tl. izmir’in meşhur(!)

Baltalimanı Polis Evi hangi ilçede?

Sariyer bölgesinde bulunan Baltalimanı Polis Evi konumuna en yakın minibüs / dolmuş durağı, 6 dk yürüme mesafesindedir.

Istanbul polis evi hangi ilçede?

Merter Polis Evi, İSTANBUL ili Maltepe Mah.Çırpıcı çıkmazı Sok.No:6 Zeytinburnu adresinde yer alan 108 normal oda ve 6 suit oda kapasiteli bir işletmedir.

Polis evi fiyatları ne kadar?

Polisevi Şube Müdürlüğü Fiyat Listesi

  • 2 veya daha fazla yataklı Odada Tek Yatak. 50 TL.
  • 2 veya daha fazla yataklı Odada Tek Yatak ( DENİZ GÖREN ) 62 TL.
  • Aile Odası Oda Ücreti (double+tek yatak bulunan oda) 130 TL.
  • Aile Odası Oda Ücreti (double+tek yatak bulunan oda) (DENİZ GÖREN) 162 TL.
  • Süit Oda Oda Ücreti ( DENİZ GÖREN )

Öğretmen evinde kimler kalır?

Aktif olarak faaliyet gösteren Öğretmenevleri’nin konaklama ve diğer hizmetlerinden tüm vatandaşlar faydalanabilmektedir. Tesis doluluk oranına ve çeşitli özel durumlarda bazı kişi ve guruplara öncelik sağlanmaktadır.