Pegasus bilet iadesi ne zaman yatar?

İptal edilen biletlerin iadesi tarafımızdan bankanıza iletilir ve bankanızın iade prosedürüne bağlı olarak 1-7 iş günü içerisinde hesabınıza yansır. 7 iş günü geçmesine rağmen iadenizi hesap hareketlerinizde göremiyorsanız konu ile alakalı Canlı Destek ya da Müşteri Hizmetleri ekibimize bağlanabilirsiniz.

Uçak bileti iptalinde para iadesi yapılır mı?

Biletinizi iptal etmek istediğinizde ise uçuşunuza 12 saat ve 12 saatten fazla bir süre kaldığında tarafınıza herhangi bir ücret iadesi gerçekleşmeyecektir. Yine 12 saatten az bir süre kaldığında da ücret iadesi yapılmamaktadır.

Uçak bileti iptalinde ne kadar para kesilir?

Uçuşunuza 12 saat kaldığında iptal ve iade etmek isterseniz o zaman almış olduğunuz biletin fiyatı üzerinden @ tutarında bir kesinti gerçekleşmektedir. Biletleme servis ücreti de kesildikten sonra kalan tutar tarafınıza iade edilmektedir.

Uçak bileti aldıktan sonra iptal edilebilir mi?

Eğer biletinizi iptal ettirmeye karar verdiyseniz, bu işlemleri havayolunun çağrı merkezi veya bilet satış ofislerinden yaptırabilirsiniz. İnternetten bilet aldıysanız yolcu satış ofislerine yönlendiriliyor. İadenin gerçekleştirilmesi için bileti satın aldığınız kredi kartı ve kimlik kartınızı gerekiyor.

Otobüs bilet iptal edince para geri gelir mi?

Biletinizi iptal etmeniz ya da açığa almanız durumunda kullandığınız hopi puanlar tekrar hesabınıza iade edilecektir. Cezalı bilet iptallerinde ceza tutarınız düşüldükten sonra kalan tutar iade edilecektir.

Pegasus bilet iadesi oluyor mu?

Uçuşunuzun iptali durumunda size belirtilen tarih aralığı içerisinde aynı parkurda başka bir uçuşa ücretsiz değişiklik yapabilir ya da uçuş biletinizi tamamen iade alabilirsiniz. Aşağıdaki alana Rezervasyon (PNR) numaranızı ve soy isminizi girip Devam’a tıklayarak, işlemi yapabileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

Ekonomik bilet iptal edilir mi?

Ekonomi ve Business Class aldığınız biletlerin iptal ve iade gibi işlemlerini çağrı merkezimize ileterek talepte bulunabilirsiniz. Promosyon biletlerde ise bu durum geçerli değildir. Promosyon biletler satın alındıktan sonra iptal, iade ve değişiklik yapılamayan biletlerdir.

Check in yapılan uçuş iptal edilir mi?

Check-in yapılmış bir biletinizi iptal ettirmek isterseniz eğer önce havayolunu arayarak check-in’i kaldırmanız gerekir. Sefer iptali saat değişikliği olan biletleriniz için 0850 333 88 88 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize ulaşarak işlem yapabilirsiniz.

Otobüs bileti geri iade edilir mi?

Otobüs firmaları, sattıkları biletleri artık geri alacak. Yazıda, harekete 24 saat kalaya kadar biletlerin gerekçesiz iade edilebileceği; 12 saate kadar 6 ay geçerli olmak üzere açık tarihli bilet düzenleneceği kaydedildi.

Bilet aldıktan sonra iptal edilebilir mi?