Martı kaç kilo taşır?

Kullanıcı, Taşıt’ın maksimum ağırlık taşıma limiti olan 100 kg’ı geçmemelidir.

Martı scooter kiralama ne kadar?

Martı Scooter Kiralama Fiyatları 2021 yılında yolculuğa başlamak 1,99 TL , kullandığınız her bir dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

Elektrikli scooter kiralama ne kadar?

Uygulamada ilk fiyat belirlemesi yolculuğa başlamak için 3 TL ve 1 dakika için 0,75 TL’ydi. Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor. Yapılan düzenlemenin ardından 10 dakikalık Martı yolculuğu 7,89 TL oldu.

Martıya iki kişi binilir mi?

2 kişi binemeyecek -E-scooter’lar, otoyol, şehirlerarası karayolları ve azami hız sınırı saatte 50 kilometre üzerinde olan kara yollarında kullanılamayacak.

Martı yokuş çıkar mı?

Yokuş performansı teknik olarak belli. Fakat biraz da size bağlı. Kilonuz düşükse ve doğru bir duruşa sahipseniz 10 derece eğimli yokuşları çıkabilirsiniz.

Martı hangi şehirlerde var 2021?

Martı şimdilik İstanbul’un yanında Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir ve Gaziantep şehirlerinde bulunmaktadır.

Martı saati kaç TL?

İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martı nasıl Kiralanir?

Bulunduğunuz konumda size yakın ve şarj durumu müsait olan hangi scooter var ise yeşil daire butonuna tıklayarak ve Martı scooter üzerinde bulunan QR kodunu telefona okutarak kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kedi Scooter kaç TL?

Nispeten uygun fiyatlı bir alternatif sunan Kedi Scooters girişiminin fiyatlarına gelecek olursak elektrikli scooterların başlangıç fiyatı 1,75, elektrikli bisikletlerin başlangıç fiyatı ise 2,99 TL.

Scooby Scooter kaç TL?

iO Scooby

pil LiFePo4 (LFP)
menzil 40 km
Şarj süresi 5 saatleri
Güç 600 watt (0,8 hp)
Fiyat ₺18.446 ¢

Martıya kaç kişi binebilir?

Elektrikli scooterları da kapsayan düzenleme Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Düzenlemeye göre scootera iki kişiden fazla binmenin cezası olacak.

Martı scooter kaç watt?

250W motor gücü sayesinde saatte 25 kilometrelik bir hıza çıkma kapasitesine sahip olan Anadolu 1’in hızının tıpkı diğer Martı modelleri gibi saatte 18 km hıza sınırlandırıldığını da ekleyelim.