Karmik eş nedir?

Karmik ilişki nedir? Karmik ilişkinin yaşadıklarınız sonucunda bir ders çıkarmanız gerektiği için, hayatınıza sizi olgunlaştırmak, büyütmek enerjisiyle giren kişiler olduğuna inanılır. Bu ilişkiler sağlıklı değildir.

Karmik evlilik ne demek?

Bir ilişki içindeyken tam olarak açıklayamadığınız deja vu gibi tuhaf bir hisse kapılıyorsanız, ilişkiniz karmik ilişki olabilir. Keder danışmanı Breeshia Wade karmik ilişkiyi, başka bir yaşamdan gelen sorunları gün ışığına çıkaran bir ilişki olarak tanımlıyor.

Karmik Reiki nedir?

Karmik Reiki, öncelikle, karmik sorunları buharlaştırmak için inanılmaz derecede güçlü enerji frekansları kullanan, karmik buharlaşmanın gölgelerini temizleyen ve son olarak eksiksiz karmik şifa için, alıcıyı içsel sezgilerine bağlayan bir Aurik Şifa şeklidir.

Karmik temizlik ne demek?

Karmik Temizlik, en genel açıklamasıyla bebekliğimizden, çocukluğumuza, yaşadığımız, içinde bulunduğumuz durumların ve kötü tecrübelerin travmatik etkilerini ve bizi kötü etkileyen bilinçaltı kalıplarını temizliyor. Böylelikle yerine bizi mutlu eden ve iyiye, gelişmemize yardımcı olacak kayıtlar konuyor.

Atalardan gelen karma nedir?

Atalardan gelen karma, fiziksel, duygusal, davranışsal ve zihinsel özelliklerin ve niteliklerin, yaşadığımız pozitif ve negatif hayatın, atalarınızdan miras kaldığı ve bu özellikleri DNA’larınızda ve ruhunuzda taşıdığınız anlamına gelmektedir.

Karmik Sevgi nedir?

Kendinizi o ilişkide yetersiz, korku içinde ve hata yapma endişesinde hissediyorsanız, Düşünceleriniz size bu ilişkinin bir anlamı olmadığını söylüyorsa, İlişki genel olarak bencillik üzerine kuruluysa, o ilişki sizin için karmik bir ilişkidir.

Karmik borç ne demek?

Karmik borç tam olarak bir önceki maddede anlattıklarım vesilesiyle yaşadıklarımızdır. Yani başımıza gelen sebeplere verdiğimiz tepkiler karmamızı anlatır. Karmik borçları ödemek demek yapmamız gereken fiili eylemleri, geciktirdiklerimizi yeniden işleme almak demektir.

Karma temizliği nedir?

Kendini, sürekli olarak yapmaktan alamadığın, sonuçlarının da seni rahatsız edeceğini bildiğin şeyleri yapmayı ani ve kararlı bir şekilde kes.

Bağ kesmek nedir?

hayatımıza girip bize zor deneyimler yaşatan veya bağımlılık derecesinde varlıklarına ve hatıralarına kilitlendiğimiz kişilerle olan düşünsel, duygusal ve ruhsal bağları tüm katmanlarda ortadan kaldırma çalışmasıdır.

Karmik Blokaj Terapisi Nedir?

Karmik Blokaj Çalışması, özellikle bilinç ve bilinçaltı çalışmalara rağmen sonuç alınamayan blokajların dönüştürülmesinde kullanılabilecek etkin bir yöntemdir. Bilinç seviyesinde algılayamadığımız birçok blokajımızı bir senaryo tadında algılayabilmemize ve kalıcı olarak dönüştürebilmemize imkan sağlar.

Karma döngüsünden kurtulmak ne demek?

Ölüm zamanına kadar, dört zararsız Karma’lar ruhtan ayrıldığında “Moksha”ya (Nirvana) ulaşılır. Moksha (Nirvana), Yeniden Doğuş’un nihai kurtuluşudur. Oraya varan Ruh, evrenin en yüce yerindedir ve orada sonsuz mutluluk ve huzura kavuşur ve bir daha asla karışık Samsara döngüsüne dönmez.

Karma yasası nasıl işler?

Aynı şekilde karma yasası da bugün bu hayatta deneyimlediğimiz iyi ya da kötü her şeyin, geçmiş yaşamlarda ya da bu yaşamda ektiklerimizin yani yaptığımız şeylerin birer sonucu olduğunu söyler. Başımıza gelen her şey karma yasasının sonucudur. Karma yasası her an çalışma halindedir.