iTunes card kaç TL?

App Store & iTunes Hediye Kartı 25TL.

iTunes hediye kodu nedir?

Çoğu teknoloji mağazasından temin edebileceğiniz iTunes hediye kartları, genelde 14 haneli bir kod aracılığıyla kredi kartına gerek kalmadan App Store’dan ücretli uygulamalar yüklemenizi, iTunes Store’dan müzikleri, filmleri indirmenizi ve uygulama içi satın alım yapmanızı sağlıyor. iTunes hediye kartlarının ülkemizde …

iTunes kartı nedir?

Bir App Store ve iTunes Hediye Kartını kullandığınızda, Apple Kimliği bakiyenizle uygulamalar, oyunlar, iCloud saklama alanı, Apple Music gibi abonelikler ve daha pek çok şey satın alabilirsiniz. Bir Android aygıtında, hediye kartınızı kullanarak Apple Music aboneliği satın alabilirsiniz.

Apple Store iTunes hediye kartı ne işe yarar?

App Store ve iTunes Hediye Kartlarının YALNIZCA Apple Music aboneliği, iCloud saklama alanı veya iTunes Store, App Store ya da Apple Books üzerinden içerik ve hizmet satın almak için kullanılabileceğini bilmeniz önemlidir. Apple Store Hediye Kartları yalnızca Apple Online Store’da ve Apple Store’larda kullanılabilir.

App Store kodu ne işe yarar?

App Store ve iTunes Hediye Kartlarının çoğu mavi renktedir ve ön yüzleri desenlidir. Bu kartların arka yüzünde şunlar bulunur: X ile başlayan 16 basamaklı bir kullanma kodu. Kartın uygulamalar, oyunlar, müzikler, filmler, TV şovları, kitaplar ve iCloud için kullanılabileceğini belirten bir metin.

Apple kodu nereden alınır?

Apple menüsü  > Sistem Tercihleri’ne gidin ve Apple Kimliği’ni tıklayın. Parola ve Güvenlik > Doğrulama Kodu Al’ı tıklayın.

Paycell iTunes parası nasıl kullanılır?

App Store ve Apple Music’te Paycell Mobil Ödeme

  1. Telefonunuzun “Ayarlar” menüsünde Apple kimliği üzerinden Touch ID veya parolanızı kullanarak hesabınıza giriş yapın.
  2. “Ödeme ve Teslimat” alanından “Mobil Ödeme”yi seçin, ardından kullanacağınız cep telefonu numaranızı belirleyerek ve “Bitti”ye dokunun.

Turkcell App Store 10 TL Hediye nasıl kullanılır?

App Store’da Turkcell Mobil Ödeme ile yapacağınız ilk harcamanızın 10 TL’si bizden. Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödemeleri Yönet” alanından “Mobil Ödeme”yi seçerek kolayca Turkcell Mobil Ödeme tanımı yapabilirsiniz. Kampanyadan SMS ile bilgilendirilmiş müşteriler yararlanabilir.

iTunes kodu nasıl kullanılır?

PC’deki iTunes’da Apple Hediye Kartı kullanma

  1. PC’nizdeki iTunes uygulamasında , henüz giriş yapmadıysanız iTunes Store’a giriş yapın.
  2. Hesap > Kodu Kullan’ı seçin, sonra ekrandaki yönergeleri izleyin. Yalnızca bir hediye kartı kodunu kullanmak için kredi kartı bilgisi girmenize gerek yoktur.

Hediye kartı ne işe yarıyor?

Hediye Kartları, müşteriler için işletmelerin özel ve içinde belli bir miktar bakiye yüklenmiş olan karttır. Hediye kartlar ön ödemeli kart olarak çalışırlar. Hediye kartı sistemi aynı zamanda geleceğe dönük alışveriş kuponu olarak da kullanılabilir.

App Store da geçerli 10 TL Nasıl Kullanılır?

App Store’da 10 TL Hediye!

  1. Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödemeleri Yönet” alanından “Mobil Ödeme”yi seçerek kolayca Turkcell Mobil Ödeme tanımı yapabilirsiniz.
  2. Kampanyadan SMS ile bilgilendirilmiş müşteriler yararlanabilir.

Apple Gift Card nedir?

Apple Hediye Kartı Bu kartların arka yüzünde kartın ürünler, aksesuarlar, uygulamalar, oyunlar, müzik, filmler, TV şovları, iCloud ve daha fazlası için kullanılabileceğini belirten bir metin yer alır. Apple Hediye Kartları yalnızca ABD, Avustralya ve Kanada’da sunulmaktadır.