ITÜ kullanıcı adı nedir?

İTÜ kullanıcı hesabı sizin web üzerinden verilen hizmetlerden (E-Posta, Ninova, Kişisel Web Alanı …) yararlanabilmeniz için sizin adınıza yaratılmış bir kullanıcı adı ve şifredir.

ITÜ sise nasıl girilir?

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğrenci İşleri Sistemine (sis.itu.edu.tr) giriş iki aşamalıdır.

  1. Aşama İTÜ Giriş İlk aşamada İTÜ Giriş arayüzünde sizden İTÜ kullanıcı adınızı ve şifresini girmeniz istenmektedir.
  2. Aşama Pin Doğrulama.

ITÜ yardım bileti nasıl oluşturulur?

a. İTÜ/Yardım üzerinden (yardim.itu.edu.tr) “Yardım Bileti Oluştur”a tıklayarak birimlerden BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI ‘nı seçtikten sonra kategori olarak EBYS – Elektronik Belge Yönetim Sistemi’ni seçip yardım bileti oluşturarak destek alabilirsiniz.

ITÜ online kayıt nasıl yapılır?

Güncel bilgiler ve duyurular için sis.itu.edu.tr sitesini takip et. turkiye.gov.tr üzerinden yapılacak olan e-kayıtlar için e-Devlet şifresi, mobil imza, elektronik imza yöntemlerinden biriyle veya internet bankacılığını kullanarak e-Devlet Kapısı sistemine giriş yapmalısın.

ITÜ giriş bilgileri nasıl alınır?

İTÜ Öğrenci Bilgi Sistemine Giriş için https://www.sis.itu.edu.tr/ adresi üzerinden “ÖBS Giriş” bağlantısı sizi iki aşamalı kimlik güvenlik denetiminin ilk aşaması için İTÜ Giriş sayfasına yöneltecektir.

ITÜ portal nasıl giriş yapılır?

İTÜ/Portal Sistemine E-Devlet şifresi ile giriş yapılmalıdır. Bunun için arama çubuğuna https://portal.itu.edu.tr yazıldığında tarayıcı aşağıda görebileceğiniz İTÜGiriş ekranına yönlenecektir.

ITÜ portal nasıl giriş?

İTÜ/Portal Sistemine E-Devlet şifresi ile giriş yapılmalıdır. Bunun için arama çubuğuna https://portal.itu.edu.tr yazıldığında tarayıcı aşağıda görebileceğiniz İTÜGiriş ekranına yönlenecektir. Bu ekrandan E-Devlet ile giriş yapıldığında İTÜ/Portal sistemine giriş yapılacaktır.

ITÜ portal ne işe yarar?

İTÜ Portal projesi, ilk yayınlandığı 2007 yılından bu yana İTÜ mensubu akademisyen, öğrenci ve idari personellerin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nın sunduğu yazılım hizmetlerine tek bir noktadan erişebilmesini sağlamaktadır.

ITÜ yardım bileti nasıl silinir?

YAPMIŞ OLDUĞUM İSTEKLERİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM? İstekler en geç iki gün içerisinde işleme konulduğu için bu süre içerisinde yapılacak istek iptali yapılabilir. İşleme konulmuş istekler iptal edilemeyecektir. İstek iptali için [email protected] adresine mesaj göndermeniz gerekmektedir.

ITÜ kimlik kartı nasıl alınır?

Tüm kart başvurularını https://yardim.itu.edu.tr adresi üzerinden alınmaktadır.

ITÜ kayıt için ne gerekli?

Kayıt İçin Gerekli Belgeler: 1) Lise Diplomasının aslı ve kopyası. 2) 4 adet 4,5 x 6 cm boyutlu vesikalık fotoğraf (fotoğraflar son altı ayda çekilmiş ve adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde olmalıdır). 3) Öğrenim ücretinin ödendiğine dair dekont.

Üniversite kayıt işlemleri nasıl yapılır?

Elektronik kayıt zorunlu değildir ancak birebir başvuru ile asıl kayıt zorunludur. Elektronik kayıtlar e-Devlet üzerinden alınacak. Yerleşen adaylar e-devlet şifreleri ile https://www.turkiye.gov.tr adresine giriş yaparak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı bölümünden kayıt işlemleri yapabileceklerdir.