iPhone sıfırlama herşey silinir mi?

iPhone’da içeriklerinizi silmeden ayarları saptanmış değerlerine döndürebilirsiniz. Ayarlar > Genel > iPhone’u Aktar veya Sıfırla > Sıfırla’ya gidin. Bir seçenek seçin: UYARI: Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil seçeneğine dokunursanız mevcut tüm içeriğiniz silinir. iPhone’u silme konusuna bakın.

Gizlenen uygulama nasıl açılır iPhone?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda uygulamaları tekrar gösterme hakkında

 1. App Store uygulamasını açın.
 2. Ekranın üst kısmındaki hesap düğmesine veya fotoğrafınıza dokunun.
 3. Adınıza veya Apple Kimliğinize dokunun.
 4. Aşağı kaydırın ve Gizlenen Satın Alınanlar’a dokunun.
 5. İstediğiniz uygulamayı bulun ve İndir düğmesine.

iPhone uzaktan nasıl sıfırlanır?

Aygıtı silme

 1. Bu aygıtta iPhone’umu Bul’a Apple Kimliğiniz (iCloud ile kullandığınız kimlik) ile giriş yapın.
 2. Aygıtlar listesinde silmek istediğiniz aygıtın üzerine dokunun.
 3. Eylemler’e, ardından [Aygıtı] Sil’e dokunun ve şunlardan birini yapın:

iPhone tamamen nasıl sıfırlanır?

Ayarlar’a dönüp Genel > Sıfırla > Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil’e dokunun. [Aygıtımı] Bul’u açtıysanız Apple Kimliğinizi ve parolanızı girmeniz gerekebilir.

iPhone silinirse ne olur?

Veri sildiğinizde, silinen verilere iPhone arayüzüyle bir daha erişilemez ancak bunlar iPhone saklama alanından silinmez. Saklama alanındaki tüm içerikleri ve ayarları kaldırmak için iPhone’u silin.

Gizlenen uygulamalar nasıl bulunur?

Gizlenmiş bir uygulamayı gösterme

 • Kenar çubuğundaki Uygulamalar’ı tıklayın.
 • Tüm uygulamalar’ı tıklayın.
 • Sağ üst köşede, açılır menüden Tüm uygulamalar’ı seçin veya gizlenmiş tüm uygulamalarınızı görüntülemek için Tüm gizli uygulamalar’ı seçin.
 • Göstermek istediğiniz uygulamaların yanındaki onay kutularını tıklayın.

Uygulama gizleme nasıl yapılır?

Tüm uygulamaları açtıktan sonra sağ üstteki üç noktaya tıklıyorsunuz. Ardından yine aynı şekilde uygulama gizleme seçeneğine giriş yapıyorsunuz. Tüm uygulamalar alanında, gizlemek için seçtiğiniz uygulamalardan bu seçeneği kaldırıyorsunuz.

Apple hesabı silinirse ne olur?

Silmek istiyorum dediğiniz takdirde artık Apple hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Ancak şunu da unutmayın; hesabınızı sildikten sonra artık o hesabınızı bir daha kullanamayacaksınız. Yani silme işlemi bittiğinde bir daha geri dönüşü olmayacaktır.

Apple Kimliğimi unuttum ne yapmam gerekiyor?

Apple kimliğinizi veya parolanızı bulmanıza yardımcı olması için Apple Kimliği hesabı web sitesine de gidebilirsiniz. Apple kimliği hesabı web sitesine gidip “Apple kimliğinizi veya parolanızı mı unuttunuz?” öğesini tıklayın ve ekrandaki yönergeleri izleyin.

iPhone 6 S fabrika ayarlarına nasıl dönülür?

iPhone veya iPad’inizi sıfırlamak için Ayarlar> Genel> Sıfırla öğesine gidin ve ardından Tüm İçeriği ve Ayarları Sil öğesini seçin. Ayarladıysanız, şifrenizi girdikten sonra, iPhone’u silme seçeneğiyle birlikte bir uyarı kutusu görünecektir. Bu kutuya dokunun.