Ford Transit ticari araç mi?

Ford Tourneo Courier / Transit Courier Ford Courier, Ford’un B platformundaki ilk hafif ticari aracıdır.

Ford ticari araçlarda kampanya var mı?

31 Ekim 2021 tarihine kadar geçerli belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 8.614,64 TL’dir.

Hangi araçlar ticari araç sınıfına girer?

Ticari araç yük ve insan taşımak için kullanılmaktadır. Otobüs, minibüs, midibüs, pick up, panel van gibi araçlar buna örnektir.

Ford Connect araç tipi nedir?

Ford Transit Connect, Otosan’ın 2003 yılında Kocaeli fabrikasında üretmeye başladığı Transit’in çekirdeği olan hafif ticari araç modelidir.

Ford Transit binek mi ticari mi?

Ford Tourneo Courier 1.5l 95 beygir Ecoblue dizel motorlu, Titanium Plus donanımlı olarak test konuğumuz oldu. Ticari araçtan çok, Fiesta’ya benzer kullanımıyla beğeni toplayan model, bu haliyle binek olarak ruhsatlandırılmış.

Otomobil ruhsatlı hafif ticari araçlar hangileri?

Mercedes Vito, Sprinter, Renault Kango, Renault Trafic, Renault Master, Citroen Nemo, ford Courier, Ford Transit, Fiat Doblo, Fiat Fiorino, Volkswagen Caddy, Volkswagen Transporter, Fiat Ducado, Dacia Sokker gibi marka-modeller ülkemizde çok tercih edilen hafif ticari araçlar arasında yer alıyor.

Ford Transit de kampanya var mı?

Ford Ticari Araçlara Özel İndirim Fırsatı Mayıs ayında Ford Transit Kamyonet modellerinde 7.000 TL’ye varan kampanya indiriminden yararlanabilirsiniz. 31 Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli kampanya stoklarla sınırlı Ford Transit ve Custom modellerinde %2 indirim Ford yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

Ford Koç indirimi ne kadar?

Bununla yetinmeyen Koç Holding, Koç Grubu’na bağlı olup Ford Otosan’da çalışan personelleri de binek araçlarda yüzde 7, Kuga’da yüzde 4, Mondeo ve C-max modellerinde iste yüzde 9 indirim seçeneği sunuyor.

Transit Connect ile Tourneo Connect arasında ne fark var?

transit connectin kardeşi. transit connect, daha çok ticari amaçlarla kullanıma uygun bir araç olarak üretilmesine karşın tourneo connect, hem ticari amaçlarla hem de aileyle arkadaşlarla komşularla içine 10 kişi doluşup birtakım gereksiz hafta sonları aktiviteleri düzenlemek için kullanılabilecek, çift amaçlı kullanım …

Ford Tourneo Courier binek mi ticari mi?