Fatura sözleşmesi ne zaman bitiyor Vodafone?

Online Self Servis uygulamasına ait olan 7000 numarasını akıllı telefonunuzdan arayarak da taahhüt bitiş tarihi, fatura borcu vb. pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Ya da *7000# tuşlayarak, fatura tutarınızı, fatura son ödeme tarihini ve cayma bedelini öğrenebilirsiniz.

Cayma bedeli ne kadar Vodafone?

Vodafone faturalı aboneleri için taahhüt bozma bedeli olarak en az 228.00 TL cayma bedeli belirlemiştir. Bu rakamın üzerinde varsa almış olduğunuz indirimler ekleniyor ve cayma bedeli olarak size sunuluyor.

Faturalı hat taahhüt nedir?

Taahhütlü tarifeler, belirli bir tarifede belirli bir süre için aboneliğinizi devam ettirmeniz veya belirlenen koşulları sağlamanız halinde bazı avantajlar sağlayan tarifelerdir.

Vodafone faturali faturasiz oldugunu nasil anlariz?

SMS kanalıyla fatura bilgilerinize ulaşmak için:

  1. “Fatura Sorgu Servisi” abonelerin* SMS ile güncel faturalarını istedikleri zaman sorgulayabilecekleri ücretsiz SMS kanalıdır.
  2. Aboneler “GUNCEL FATURA” yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirler.
  3. Son 48 saat içerisindeki kullanımları içermeyebilir.

Taahhüt nasıl öğrenilir?

Telefonun arama yerine *124# yazarak arama yaptıktan sonra gelen ekrana önce 9 rakamını yazıp gönder tuşuna basabilirsiniz. Ardından 3 ve daha sonra 2 tuşlarına basıp gönderdikten sonra taahhüt kalan süre ve cayma bedeli SMS olarak tarafınıza gelecektir.

Cayma bedeli neye göre hesaplanır?

Aylık ödeme miktarınızı sözleşme bitimi için kalan ay ile çarpın. Karşınıza ortalama olarak bir rakam çıkacaktır. Bu cayma bedelini ortalama olarak size verecektir.

Türk Telekom internet cayma bedeli kaç TL?

Bu durumda tüketici lehine uygulama esastır ve kalan ayların bedeli daha az olduğundan ödenecek cayma bedeli de 160 TL’dir.

Cayma bedeli nasıl hesaplanır?

Hat cayma bedeli nasıl öğrenilir?

Türk Telekom taahhüt sorgulaması yapmak için telefonunuzun arama kısmına *124# yazıp arama tuşuna basın. Ardından 3-TAAHHUT seçeneğini seçip 2-Taahhut seçeneğini tekrar seçin. Taahhüt gün sayınız, kalan taahhüt süreniz ve cayma bedeli SMS ile telefonunuza gelecektir.

Taahhüt Beyanı ne demek?

Taahhütlü senede imza atan kişi borcunu belirtilen süre zarfında ödeyeceğini beyan etmiş olur. Sözleşmelerde ise aboneliğin iptal edilmesi için belli bir miktar cayma bedeli ödenmelidir. Taahhüt Ne Demek? Taahhüt kelimesi söz ve vaat anlamına gelen ”ahd” kökünden türetilmiştir.