Facebook şikayet edince ne olur?

Bir şey Facebook’a şikayet edildiğinde, şikayet tarafımızca incelenir ve Topluluk Standartlarımızı ihlal eden her şey kaldırılır. Sorumlu kişiyle iletişime geçersek adınız ve diğer kişisel bilgileriniz tamamen gizli tutulur.

Facebook’a tekrar nasıl bağlanırım?

Hesabınızda kayıtlı başka bir e-posta adresini veya cep telefonu numarasını kullanarak Facebook hesabınıza tekrar erişme şansınız olabilir. facebook.com/login/identify adresine gidin ve talimatları izleyin.

Facebook ile nasıl iletişim kurabilirim?

Ne yazık ki, Facebook ile doğrudan iletişim kurmanın bir yolu yoktur, arayamaz, metin yazamaz, e-posta gönderemez ya da bir Facebook çalışanı veya ortağıyla konuşamazsın. Ancak, bir sorunu teşhis etmek ve bildirmek için hesabın vasıtasıyla Facebook Yardım Merkezi’ni kullanabilirsin.

Facebook Genel Merkezi nerede?

Menlo Park, Kaliforniya, ABD
Facebook/Genel merkezi

Bir hesabı şikayet edince ne olur?

Şikâyet eden ve edilen hesabın takipçi sayılarını göz önünde bulundurarak hesap kapatma işlemi gerçekleştirir. Bu kriterlerin instagramın istediği kullanım şartlarına uyması durumunda şikâyet edilen hesap kapatılmaktadır. Uymaması durumunda yine referans olarak alınarak şikâyet edilen hesap kapatılmamaktadır.

Şikayet edilen facebook nasıl açılır?

Facebook Yardım Merkezi Üzerinden Hesap Açma Talebi

  1. Facebook yardım paneli üzerindeki bu form ile yetkililere ulaşıp hesabınızı yeniden aktifleştirebilirsiniz.
  2. Siz formu gönderdikten sonra Facebook yetkilileri hesabınızı inceleyecek ve paylaşımlarınız doğrultusunda karar verecektir.

Facebook açılmıyor ne yapmam lazım?

Facebook uygulamasının ayarlarından “Ön Belleği Temizle” seçeneği ile uygulama ön belleğini temizleyin. Son olarak cihazınızı yeniden başlatın. Bu sayede sorununuz çözülecektir. Eğer bu işleme rağmen uygulama “Facebook Durduruldu” hatası veriyorsa Facebook uygulamasını telefonunuzdan silerek tekrar yükleyin.

Facebook hesabım kilitlendi ne yapmalıyım?

Eğer ki karşınıza “Hesabınız geçici olarak kilitlendi” ifadesi çıkarsa şu yolları izleyin: Facebook sizden cep telefonu numaranızı isteyecek. Bunu girdikten sonra telefonunuza bir doğrulama kodu gelecek. Doğrulama kodunu girdikten sonra yeniden Facebook hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Instagram ekibine nasıl ulaşabilirim?

Instagram, kullanıcıları için 444 ile başlayan bir çağrı merkezi numarası bulundurmaz. Bunun yerine hesabınız üzerinden sorun bildirebilir veya Instagram müşteri hizmetleri mail adresini kullanarak yaşadığınız problemi yetkililere iletebilirsiniz.

Facebook mail adresimi nasıl görebilirim?

Kullanıcı adı, kişiselleştirilmiş Facebook URL’nizdir (internet adresidir) ve profilinizi görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda “http://www.facebook.com/”dan sonra görünür. Giriş yaptıktan sonra, giriş yapmada kullandığınız e-posta adresini bulmak için Hesap sayfasının Ayarlar bölümünü irdeleyin.

Facebook Türkiye ofisi var mı?

Türkiye’de sosyal medya düzenlemesine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurul’da kabul edildi. Bu karar sonrasında gözler Türkiye’deki sosyal medya devlerine çevrildi. Google’ın Türkiye’de 2006’dan beri ofisi var. Facebook’un Türkiye’de ofisi yok.

Facebook verileri nerede saklıyor?

Facebook günde 600 petabytle’lık veri üreten devasa bir platform. Kuzey Kutbu’na yakın İsveç’teki Lulea veri merkezinde milyonlarca insanın Facebook dataları saklanıyor.