E devletten borç sorgulama nasıl yapılır?

Bu hizmetten faydalanmak isteyen kullanıcılar, e-devlet kapısında yer alan kimlik doğrulama yöntemlerinden biri ile kimliklerini doğrulayıp sisteme giriş yaptıktan sonra, “Risk Merkezi Raporu Başvurusu” hizmetini seçerek, “Kredi Limit ve Borç Bilgileri” veya “Çek Bilgileri” raporlarından birini talep edebilirler.

Hangi bankaya ne kadar borcum var nasıl öğrenebilirim?

Banka borçları Findeks Raporu ile de öğrenilebilmektedir. Findeks Raporu aracılığıyla kişiler kredi borçlarını, risk bakiyelerini ve kart bilgilerinin son 5 yıldaki geçmişinin görüntüleyebilmektedir.

Vergi borcunu nasıl öğrenebiliriz?

Vergi borcunuzu GİB (www.gib.gov.tr) İnternet Vergi Dairesi’nden veya e-Devlet üzerinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

E devletten kredi kartı borç sorgulama nasıl yapılır?

e-Devlet Kredi Kartı Borcu Öğrenme Raporu almak için “yeni başvuru” butonuna tıklanır ve gelen ekrandan “başvur” butonu seçilir. Başvur butonuna tıklanıldığında sistemde kayıtlı cep telefonuna şifre gelecektir. Başvurma bilgileri seçeneği tıklanır ve raporu görüntüle butonu seçilir.

Öğrenim kredisi borcunu nasıl öğrenirim?

KYK öğrenim kredisi borcunu sorgulamak için ilk olarak e-devlet şifrenizi bilmeniz gerekmektedir. Sonrasında https://www.turkiye.gov.tr/kyk-ogrenim-katki-kredisi-geri-odeme-sorgulama adresine giriş yapmanız gerekmektedir.

Akbank kredi borcum ne kadar?

444 25 25 – 0850 222 25 25’i aradığınızda Sesle Yönlendirme Teknolojisi sayesinde tuşlama yapmadan, yapmak istediğiniz işlemi birkaç kelime ile söyleyerek Hesap Bakiyesini Öğrenme, Kredi Kartı Borç Bilgileri, Virman ve daha birçok işleminizi sesli yanıt sisteminde tamamlayabilirsiniz.

Findeks risk raporu hangi bankadan alınır?

*Kredi Kayıt Bürosu tarafından, bankaların bildirimleri esas alınarak hazırlanmış olan Risk Raporu’nuzu, Akbank Direkt İnternet, Mobil ve Şubelerimizden alabilirsiniz.

Bir şirketin vergi borcu nasıl öğrenirim?

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın resmi internet sitesi ziyaret ederek ya da e-Devlet üzerinden şirket vergi borcunu kolayca sorgulayabilirsiniz. Her iki yöntemde de kimlik bilgilerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi girdikten sonra ödeme sayfasından vergi tipini belirterek borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Emlak vergi borcu nasıl öğrenilir?

Emlak vergisi öğrenmek isteyen vatandaşlar belediyelerden, e-Devlet sistemi üzerinden ve Gelir İdaresi Başkanlığı’nın hizmet verdiği İnternet Vergi Dairesi’nden emlak vergisi sorgulayabilirler. https://www.turkiye.gov.tr/gib-vergi-borcu-sorgu web sitesi üzerinden emlak verginizi sorgulayabilir varsa emlak vergisi …

Mahkeme borcu nereden sorgulanır?

e-Devlet Kapısı

  • Adalet Bakanlığı
  • Dava Dosyası Sorgulama.