Devlet destekli araç kredisi hangi araçlarda geçerli?

Taşıt kredisi paketi binek araçta Fiat, Honda, Hyundai ve Renault Mais gibi yerli üretim markalar için geçerli olacak. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, otomotivde yerli üretime özel taşıt kredisi paketleri hazırladı.

Sıfır aracın ne kadarına kredi çıkar?

•0-120.000 TL aralığında olan için azami p’i, •120.000,01-300.000 TL aralığında olanlar için azami P’si, •300.000,01-750.000 TL aralığında olanlar için azami 0’u, •750.000,01-1.500.000 TL aralığında olanlar için azami ‘si kadar taşıt kredisi kullandırılabilmektedir.

Filo kredisi nedir?

Firmanızın, taşıt/filo alımı veya yenilemesinde finansman sağlamak amacıyla kullandırılan kredi türüdür. Kolay Geri Ödeme: Krediyi eşit taksitle geri ödeyebilir ya da 3 ay ödemesiz süreden yararlanabilirsiniz. Uzun Süreli Finansman: Firmanıza uzun süreli finansman olanağı sağlanır.

0.49 hangi araçlarda geçerli?

Taşıt Kredisi Paketiyle Sıfır Araç Alımı Sıfır binek otomobil, motosiklet ya da ticari araç alımlarında, Türkiye’de yerli üretim yapan anlaşmalı firmalar olması koşuluyla firma bazında değişmek üzere aylık % 0.49 ila % 0.69 faiz oranlarıyla taşıt kredisi imkanı sunulmaktadır.

Taşıt kredisi hangi araçlar için?

Hangi araçlar için taşıt kredisi alınabilir? Sıfır ve ikinci el taşıtlar için kredi kullanabilirsiniz. Ancak aracınızın cinsi ticari, hafif ticari veya binek şeklinde olmalıdır. Bilmeniz gereken bir başka önemli husus ise ikinci el otomobillerde araç yaşının belli bir aralıkta olması gerektiğidir.

Araba için ne kadar kredi çekebilirim?

Taşıt kredileri için tutar anlamında bir üst sınırımız bulunmuyor. Kredi tutarını satın alınacak aracın bedeli belirliyor. Araç bedelinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredi kullanabilirsiniz.

Sıfır aracın tamamına kredi çıkar mı?

Sıfır araç alımları için aracın tamamına kredi olarak ”Araç Kredisi” kesinlik ile kullanamazsınız. Bunun nedeni ise bankalar sıfır araç alımları için aracın ”FATURA BEDELİ” göre kredi vermektedir.

Araca kredi çıkması ne demek?

Taşıt kredisi, sıfır km araçlar veya ikinci el otomobiller için alım kolaylığı yaratan kredi türüdür. Bu kredi türüyle istenilen araca, uygun ödeme seçenekleri ile sahip olmak mümkün oluyor. Sıfır km. araç alınacaksa kredinin geri ödeme süresi boyunca araç rehin ediliyor. Kredi için kefil istenmiyor.

Ticari araç kredisi kac ay vade?

Bireysel amaçlı kredinizi araç bedeli 120.000 TL ve altında olan araçlar için maksimum 60 aya, 120.000 TL üzerinde olan araçlar için ise maksimum 48 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz. Ticari amaçlı kredinizi 60 aya varan vade ile kullanabilirsiniz.