Çiçek Sepeti ne kadar sürede teslim ediyor?

Ciceksepeti.com üzerinden haftanın 7 günü – 24 saat sipariş verebilmektesiniz. Çiçek siparişleriniz aynı gün, hediye ve bonnyfood siparişleriniz, gönderilecek adrese bağlı olarak birkaç gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

Çiçek Sepeti Aynı gün teslim ediyor mu?

Gönderimler haftanın belirli bir gününde mi gerçekleşecek? Seçtiğiniz ilk teslimat tarihinde ilk çiçeğiniz teslim edilecek. Sonraki çiçekler ise seçtiğiniz sıklığa bağlı olarak ilk teslimatın günüyle aynı gün olmak üzere her hafta, iki haftada bir veya ayda bir teslim edilecektir.

Çiçek Sepeti hastaneye gidiyor mu?

Eğer çiçeği göndereceğiniz yer bir hastane ise, bazı hastalık durumlarında odaya çiçek kabul edilmemektedir. Bu sebeple yapay çiçekler gönderebilirsiniz. Eğer canlı çiçek gönderecekseniz de çok fazla kokulu ve polenli olan çiçekleri tercih etmemelisiniz.

Çiçek Sepeti geri iade var mı?

Sipariş teslim edildikten sonraki 14 gün içinde iade talebi oluşturabilirsiniz. Oluşan iade kodu ile işleminizi 7 gün içinde gerçekleştirmelisiniz. İade süreciniz tamamlanana kadar iade kodunuzu saklamanız gerekmektedir. İade kodu oluşturularak gönderilen ürünler için kargo ücretsizdir.

Çiçek Sepeti 7 24 mü?

Çiçek Sepeti online bir e-ticaret olmasının avantajıyla 7/24 sipariş oluşturabildiğiniz bir platformdur. Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri ekibine de, yine aynı şekilde haftanın 7 günü, 07:00-01:00 saatleri arasında ulaşabilir, istek, talep ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Çiçek Sepeti hangi ülkelere gönderiyor?

Bugüne kadar İspanya, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri , Suudi Arabistan, Katar ve Kuveyt’te operasyonlara başlayan Çiçeksepeti, yurt dışında LolaFlora markasını kullanıyor. Yurt dışında, Türkiye’de olduğu gibi yerli çiçek mağazaları ve iş ortaklarıyla çalışan girişim, her bir ülkeye özel pazar yeri sunuyor.

Her gün aynı gün teslimat ne demek?

Aynı gün kargo gönderimi, gün içerisinde belli bir saate kadar sipariş veren müşterilerin siparişlerini, aynı gün içerisinde kargo firmasına ileterek, teslimat sürecini başlatmaktır.

Hastaneye çiçek gönderilir mı?

Ziyarete gelirken, topraklı çiçek ve vazoya konulmak üzere buket çiçek getirmeyiniz. Bu çiçekler hastanız için enfeksiyon riski taşıdığından hasta servislerine kabul edilmemektedir. Getirilen çiçekler, Danışma tarafından alınarak, taburculuk sırasında hastanıza teslim edilmektedir.

Hastaneye hangi çiçek gönderilir?

Hasta Ziyareti İçin Hangi Çiçek Alınır?

  • Orkideler. Zerafetin çiçeği olan orkideler, hasta yakınlarınıza hediye edebileceğiniz nadide çiçek türlerinden biridir.
  • Güller.
  • Laleler.
  • Lilyum ve Mevsim Çiçekleri.
  • Aloe Vera.
  • Crassula Terarium.
  • Gypsofilya Ağacı

Çiçek Sepeti sokağa çıkma yasağı çalışıyor mu?

Ciceksepeti.com üzerinden haftanın 7 günü – 24 saat sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz seçtiğiniz tarihe en yakın olan ve sokağa çıkma yasağının dahil olmadığı saatler arasında teslim edilir. Yani sokağa çıkma yasağı gün ve saatlerinde Çiçek Sepeti siparişlerinizin teslimatı yapılmaz.