Birevim kaç yaşında?

Tasarrufun bir finans aracı olarak kullanıldığı “Birlikte Tasarruf Finansı” yönteminin mimarı BİREVİM, 2016 yılında kuruldu.

Bir evim olsun nasıl bir sistem?

anladığım kadarıyla sistemleri şöyle: siz belirli bir fiyattan ev alacağınızı söylüyorsunuz, peşinat yatırıyorsunuz ve kendi belirleyeceğiniz tutarda taksit ödemeye başlıyorsunuz. paranız birevim’de birikirken bir kura sistemine giriyorsunuz. kurada çıksanız da çıkmasanız da en fazla 28 ay bekliyorsunuz.

Birevim kimdir nedir?

BİREVİM; kendine ait bir iş modeli olan ”Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemiyle, insanların konut, işyeri ve araç finansmanına, mümkün olan en kısa zamanda, en uygun koşullarla erişmelerini sağlar. BİREVİM, insan merkezli finans yaklaşımı ile tasarruf sahiplerinin haklarını korumaya yönelik pek çok güvence sunar.

Hangi Evim firmaları kapandı?

Tasfiye edilen şirketlerin isimleri şöyle: İktisatevim, Vizyonevim, Doğruevim, Finansevim, Birikimevim, Yaşamevim, HH Aydın Yatırım Holding A.Ş, İhtiyaçevim, Varlıkevim, İstek Evim, İkizlerevim, Destekevim, Gerçekevim, Değer Tasarruf, Önceevim, Morevim Tasarruf, Hedefevim, Gelecek Tasarruf, Birlikbirikim Gayrimenkul.

Birevim kime bağlı?

2016 yılında Murat Çiftçi tarafından kurulan Birevim, gelecekte Türkiye ve dünyada hâkim olacak faizsiz ev sahibi olma ihtiyacı için bir iş modeli olarak geliştirildi…

Bir evim olsun nedir?

BİREVİM; kendine ait bir iş modeli olan “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemi ve insan merkezli hizmet anlayışıyla bireylerin ev, araba vb. ihtiyaçlarına yenilikçi finansal çözümler üretir. BİREVİM; tasarruf sahiplerinin, borçlanarak değil, küçük tasarruflarla ev, araba vb. ihtiyaçlarına ulaşmasını mümkün kılar.

Bir evim ne iş yapar?

Finansevim güvenilir mi?

Çalışma prensiplerini kısaca anlattığımız Finansevim, genel hatlarıyla güvenilir dayanaklardan oluşuyor. Öte yandan sektörde hizmet veren diğer firmalar kadar eski bir geçmişe sahip olmadığında da Finansevim hakkında herhangi bir şikayet bulunmamaktadır.

Varlıkevim kapandı mı?

BDDK, kamuoyunda faizsiz konut ve taşıt edindirme sistemi olarak bilinen ‘tasarruf finansman’ sistemine faizsiz finansman modeliyle konut edindiren 21 firmanın tasfiyesine karar verdi. VARLIKEVİM GAYRİMENKUL A.Ş. Resmi Gazete’de yer alan listeye göre VARLIKEVİM GAYRİMENKUL A.Ş. de tasfiye edilen şirketlerden biri oldu.