Bankaların kart ücreti alınması yasal mı?

Bankalar yasal olarak yıllık üyelik ücreti tahsil etmedikleri bir kredi kartı türü sunmak zorundadır. Bankadan yıllık üyelik ücreti ödediğiniz kartınızı ücretsiz bir kartla değiştirmeyi talep edebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartının yıllık aidatı var mı?

Bankkart’ın yıllık kart ücreti var mı? Bankkart sahibi müşterilerimizden herhangi bir yıllık kart veya kullanım ücreti alınmamaktadır.

Ziraat Bankası kredi kart aidatı ne kadar?

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı

Kartın Adı Yıllık Aidatı
Ziraat Bankası Bankkart 0 TL
Ziraat Bankası Bankkart Gold 39,50 TL
Ziraat Bankası Bankkart Platinium 47,75 TL

Ziraat Bankkart Visa nedir?

Bankkart, nakit paranın en güvenli hâlidir. VISA, MasterCard ya da TROY amblemi bulunan ATM’lerden para çekebilirsiniz. Türkiye’de ve tüm dünyada milyonlarca iş yerinde alışveriş yapabilirsiniz. En yakın şubemize hesap ve kimlik bilgilerinizle uğrayın, Bankkart’ın sağladığı kolaylıklardan siz de faydalanın.

Bankkart Combo yıllık aidat ne kadar?

ziraat bankası bankkart combo klasik için yıllık 23,75 tl aidat ücreti belirlenmiş. kart yenileme ücreti ise 10 tl olarak açıklanmıştır. bankkart combo gold için ise 39.50 tl yıllık aidat ücreti, kart yenileme ücreti ise 10 tl olmuştur.

Bankalardan kart aidatı nasıl geri alınır?

Tüketici hakem heyetine başvuru: İkamet ettiğiniz ilçedeki tüketici hakem heyetine başvuru yaparak kredi kartı aidat iadesi alabilirsiniz. Bunun için bankanızdan kredi kartı için ödediğiniz aidatın dekontunu almanız ve hakem heyeti tarafından verilen dilekçeyi doldurmanız gereklidir.

Ziraat Combo kartın aidatı ne kadar?

Ziraat Bankası Bankkart Combo Yıllık Aidat Kullanmakta olduğum Ziraat Bankası bankkart Combo kredi kartıma 17.09

Geçmiş yıllara ait kredi kartı aidatlarını nasıl geri alabiliriz?