American Express hangi ülkenin?

Merkezi ABD’nin New York kentinde bulunur. Dünyanın en büyük şirketlerinin kullandığı American Express kredi kartları ve Turizm seyahat çekleri ile ünlüdür.

Bonus Amex ne ise yarar?

Bonus American Express ile yapacağınız akaryakıt, market, restoran harcamalarınızın tamamında %1 ekstra bonus ve aylık olarak da toplamda 25 TL ekstra bonus elde edebilirsiniz. Her ay toplamda 2500 TL ve üzeri market, akaryakıt, restoran harcaması yaparak bir yılda ekstra 300 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bonus Amex kart limiti ne kadar?

Bonus American Express kredi kartı Garanti şubelerinden yapılan Bonus kart başvurularının 2.000 TL ve üzeri limit ile onaylanması sonrası Bonus ile birlikte gönderilmektedir.

Bonus Kart Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Mobil Ödeme İlk Tanımlama:

  1. Android işletim sistemli telefonunuzun Ödemeler menüsündeki Mobil Ödeme’yi seçin.
  2. Visa ve MasterCard logolu herhangi bir kartınıza mobil ödeme özelliği ekleyin.
  3. Telefon NFC ayarlarından NFC özelliğini açıp, varsayılan ödeme uygulamanızı BonusFlaş olarak seçin.

Garanti Amerikan Ekspres Kart nedir?

Dünyanın en prestijli kredi kartı American Express Card ile hayatı ayrıcalıklı yaşayın. American Express Card ile en iyi indirimlere, sizi özel hissettirecek ayrıcalıklara sahip olursunuz. BonusFlaş ile American Express Card kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında.

Ekspres limit ne demek?

Ekspres limit, taksitli alışveriş imkanı olan mağazalarda kredi kartı limittinden bağımsız olarak tanımlanan gölge kredi limitidir. Bu limit sayesinde bir ürün normal taksitli alışverişten farklı olarak daha uzun vadeli olarak alınabilir.

Mobil ödeme nasıl yapılır?

Mobil ödeme, GSM operatörleri vasıtasıyla yapılan ödemedir. Mobil Ödeme ile sadece cep telefonu numarasını kullanarak, kredi kartı ya da nakite ihtiyacınız olmadan tüm parasal işlemleri kolay ve güvenli şekilde yapabilirsiniz. Mobil Ödeme; hızı, kolaylığı ve güvenliğiyle eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar.