1 LTO kaç TL?

LTO Fiyatı Canlı Veri LTO Network bugünkü fiyatı ₺2.62 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺120,569,458 TRY.

LTO token nedir?

LTO Network en basit tabirle, önemli iş bilgilerinin güvenliğini sağlamak, doğrulamak ve değiş tokuş etmek için hibrit bir blok zinciridir. Coinmarketcup ve coingecko gibi birçok merkez kripto para borsasında listelenelerek yatırımcısının da güvenini tazelemiştir.

LTO coin kimin?

Hollandalı şirketlerden iş ortakları firması olan Firm24 ve emlak piyasası için bir kontrat çözümü sunan LegalThings tarafından ortaklaşa kurulan LTO Network’ün ortak kurucu ve CEO’su Rick Schmitz başarılı bir geçmişe sahip.

LTO kaç dolar?

LTO Network Fiyatı Nedir, LTO Kaç Dolar, LTO TL Fiyatı Ne Kadar Oldu

LTO TL Fiyatı 1 LTO = 2,72 TL
LTO Dolar Fiyatı 1 LTO = 0,29 USD
LTO BTC Fiyatı 1 LTO = 0.0000045 BTC
Son 1 Saatteki Değişim Yüzdesi % -0.79
Son 24 Saatteki Değişim Yüzdesi % 4.55

LTO hangi Coin?

Lto altcoin ilk olarak Eylül 2018 tarihinde yayınlanıp Legal Things One Network olarak tanımlanan ancak sonradan kısaltılıp Lto coin şu an coin dünyasında büyük bir yer kaplıyor. Bu coin türü blockhain üzerinden işlem yapmanızı kolaylaştırmak amacıyla üretilir.

ANKR Coin nerenin?

Ankr Network, blok zinciri teknolojilerinden yararlanan dağıtılmış bir bilgi işlem platformu olarak Kaliforniya’daki Berkeley Üniversitesi’nde 2017 yılında kuruldu.

LTO Network Coin ne zaman çıktı?

Ltocoin nedir?

LTO Network’ün yerel kripto para birimi olan LTO Network Coin (LTO) ERC-20 tabanlı bir token’dır. LTO Network, İşletmeler Arası işlevler içeren hibrit bir Blockchain platformudur.

LTO Network ne olur?

LTO Network, hukuk alanında yasal işlemlerin oluşturduğu iş ve kağıt yükünü ortadan kaldırarak bu işlemlerin dijital dünyaya aktarılmasını sağlamaktadır. Yasal kararların tamamını merkeziyetsiz bir sistem üzerinden, halka açık bir şekilde paylaşması ile alınan kararların şeffaf ve güvenilir olmasını sağlamaktadır.

LTO ne zaman çıktı?

LTO Network Eylül 2018’de yayınlandı. İlk çıkışta adı Legal Things One Network olarak belirlenmiştir, daha sonra LTO Network olarak kısaltılmıştır. LTO Network basit yasal işlemlerin blockchain üzerinde yapılabilmesini imkan sağlamak için üretilmiştir.

EOS Coin kaç adet var?

Birçok borsada işlem gören EOS token’lerinin toplam sayısı 1 milyarla sınırlı. Dolaşımdaki EOS token’i miktarı ise yaklaşık 930 milyon adet.

LTO nasıl bir Coin?